Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

"Таке рішення московської думи свідчить про те, що Чорноморський флот має для Росії скоріше символічне, ніж військове значення. Те, що було важливо свого часу для Лужкова, який ініціював ці питання, вже не так важливо для нового мера Москви Собяніна. Лужков був одним з рупорів Кремля. Він мав мовчазну згоду чи індульгенцію на те, щоб робити скандальні заяви або такі практичні кроки як фінансування ЧФ", - заявив у коментарі Gazeta.ua провідний експерт військових програм Центру Разумкова Олексій Мельник.

На його думку, поки це рішення ніяким чином не вплине на флот. Скасування програм не означає того, що Чорноморський флот посадять на голодний пайок. Це навіть не є свідченням, що фінансування ЧФ із державного бюджету Росії буде зменшуватися.

"Тоді, коли флот був взятий під шефство з боку Москви, це якраз припало на період напружених відносин між Україною і Росією. Минулого року спостерігалося тимчасове покращення стосунків України з Росією. І рішення Москви згорнути програми по підтримці ЧФ є інерційним рішенням цього потепління стосунків. Сьогоднішній розвиток подій свідчить про те, що ми маємо повернутися до стану п'ятирічної давнини у відносинах з Російською Федерацією. Тому не виключаю, що через півроку-рік увага до Чорноморського флоту знову буде підвищеною", - припустив експерт.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, Московська міська дума, затвердивши поправки до бюджету міста на 2011 рік, анулювала кошторис фінансування Чорноморського флоту.

Виконавець програми, фонд "Москва - Севастополь", втратив усі 70,6 мільйонів рублів витрат на статті, які були запроваджені ще за колишнього мера Москви Юрія Лужкова. Також було запропоновано анулювати фінансування програми шефства Москви над військово-морським флотом ВМФ РФ на 2010-2012 роки.

Джерело

Переглянули: 1058 раз(а), газета / Опублікована : 13 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Прожитковий мінімум для населення має бути настільки маленьким, щоб ні в кого не лишалось грошей на мегафони, транспаранти та походи на столицю! Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми