Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Удар у відповідь. Євросоюз готовий оголосити Росії торговельну війну, щоб захистити Україну і Молдову

Комітет з питань закордонних справ Європарламенту підтримав проект запиту до Єврокомісії щодо заходів у відповідь на тиск Росії на країни "Східного партнерства".
Підготовлений польським депутатом Яцеком Сарюш-Вольським проект схвалили 24 вересня на засіданні Комітету, повідомляє Українська правда з посиланням на УНІАН.
"Своїми діями щодо країн "Східного партнерства" Росія ставить під питання політику Східного сусідства ЄС, яку ми повинні захищати", - йдеться у запиті.
На думку членів Комітету, ЄС має забезпечити повну відповідність європейським законам діяльності усіх російських компаній, передовсім енергетичних.
Крім того, депутати висловились за запровадження проти Росії обмежень на імпорт російських товарів, які б віддзеркалювали аналогічні заходи Росії проти країн "Східного партнерства".
Підтримали депутати і запровадження "дзеркальних" візових обмежень проти громадян Росії (наприклад, за обмеження в’їзду до Росії робітників з Молдови).
На думку депутатів, Єврокомісія мала б розглянути можливість прискорення процесу лібералізації візового режиму з країнами "Східного партнерства".
Рекомендують розглянути і можливість одностороннього відкриття доступу для товарів з цих країн на ринок ЄС та надання фінансової допомоги.
Депутати наполягають також на прискоренні роботи з енергетичної інтеграції "східних партнерів" до ринку ЄС, в тому числі, шляхом підтримки переговорів про можливі реверсні постачання енергоресурсів.
12 вересня Європарламент схвалив резолюцію, якою визнав неприпустимим тиск Росії на країни "Східного партнерства" з метою відвернути їх від підписання угод про асоціацію з ЄС.

Переглянули: 770 раз(а), газета / Опублікована : 26 Вер. 2013
2CvaEsCFgdjb / 19 Січень 2014
Woah nelly, how about them <a href="http://usnjrctlsnp.com">aplsep!</a>
c94iBITfb / 19 Січень 2014
Grade A stuff. I'm unibustqonaely in your debt.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Коли ви носите жінку на руках, відпадає потреба стежити за кожним її кроком.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми