Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Удар у відповідь. Євросоюз готовий оголосити Росії торговельну війну, щоб захистити Україну і Молдову

Комітет з питань закордонних справ Європарламенту підтримав проект запиту до Єврокомісії щодо заходів у відповідь на тиск Росії на країни "Східного партнерства".
Підготовлений польським депутатом Яцеком Сарюш-Вольським проект схвалили 24 вересня на засіданні Комітету, повідомляє Українська правда з посиланням на УНІАН.
"Своїми діями щодо країн "Східного партнерства" Росія ставить під питання політику Східного сусідства ЄС, яку ми повинні захищати", - йдеться у запиті.
На думку членів Комітету, ЄС має забезпечити повну відповідність європейським законам діяльності усіх російських компаній, передовсім енергетичних.
Крім того, депутати висловились за запровадження проти Росії обмежень на імпорт російських товарів, які б віддзеркалювали аналогічні заходи Росії проти країн "Східного партнерства".
Підтримали депутати і запровадження "дзеркальних" візових обмежень проти громадян Росії (наприклад, за обмеження в’їзду до Росії робітників з Молдови).
На думку депутатів, Єврокомісія мала б розглянути можливість прискорення процесу лібералізації візового режиму з країнами "Східного партнерства".
Рекомендують розглянути і можливість одностороннього відкриття доступу для товарів з цих країн на ринок ЄС та надання фінансової допомоги.
Депутати наполягають також на прискоренні роботи з енергетичної інтеграції "східних партнерів" до ринку ЄС, в тому числі, шляхом підтримки переговорів про можливі реверсні постачання енергоресурсів.
12 вересня Європарламент схвалив резолюцію, якою визнав неприпустимим тиск Росії на країни "Східного партнерства" з метою відвернути їх від підписання угод про асоціацію з ЄС.

Переглянули: 823 раз(а), газета / Опублікована : 26 Вер. 2013
2CvaEsCFgdjb / 19 Січень 2014
Woah nelly, how about them <a href="http://usnjrctlsnp.com">aplsep!</a>
c94iBITfb / 19 Січень 2014
Grade A stuff. I'm unibustqonaely in your debt.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Вітер гуляє до того часу, доки не заставиш його працювати.

Анатолій ЄЛИСЕЄВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми