Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Фрегат українських ВМС "Гетьман Сагайдачний" вирушив в похід з метою участі в операціях з протидії піратству на морі

Фрегат Військово-Морських Силах Збройних Сил України "Гетьман Сагайдачний" з вертольотом Ка-27 та групою спеціального призначення (оглядовою командою) на борту сьогодні, 24 вересня, вирушив в далекий похід з метою участі в антипіратських операціях в районі Аденської затоки, Червоного моря та західної частини Індійського океану. Під час морського переходу і з прибуттям до місця призначення фрегат здійснить безпосередню підготовку до виконання завдань операції з протидії піратству на морі «Океанський щит» і операції ЄС «Аталанта» в районі, наближеному до проведення цих операцій.
Корабель в тривале плавання проводжали командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Ільїн, члени військової ради флоту, ветерани вітчизняних ВМС, рідні і близькі військових моряків. 
Адмірал Юрій Ільїн, звертаючись до особового складу, підкреслив що до цього часу кораблі національного флоту в такий тривалий похід ще не ходили. 
—Ви перші. Першими бути важко, але дуже почесно, - зазначив командувач національних ВМС. Він додав: — Флот пишається вами. В цьому однострої стоять кращі з кращих, які заслужили право на виконання цієї дуже важливої для нашої держави місії. Ви будете захищати національні інтереси нашої держави. Пам’ятайте кожну хвилину: ви є захисники Вітчизни, по вам будуть судити про нашу державу, про наші Військово-Морські Сили. 
Керівник виду Збройних Сил побажав усім відмінного здоров’я і щасливого плавання. 
До моряків з напутніми словами також звернулися помічник Міністра оборони України адмірал запасу Віктор Максимов, перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Федір Рубанов, колишній командувач ВМС ЗС України адмірал запасу Ігор Тенюх, почесний голова Ради організації ветеранів ВМС України віце-адмірал у відставці Микола Клітний. 
Кораблем командує капітан 2 рангу Роман П’ятницький.
Як повідомлялось, 23 вересня на фрегаті "Гетьман Сагайдачний" було проведено медіа-день для вітчизняних ЗМІ. Крім того, цього дня на борту фрегата побували командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Ільїн, голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, голова Севастопольської міської ради Юрій Дойніков, благочинний Севастопольського округу протоієрей Сергій (Халюта). Вчора на борт «Гетьмана Сагайдачного» із Свято-Володимирського собору в Херсонесі доставлено ікону Святителя Миколая, яку влітку цього року, в дні святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі, українському флоту було урочисто вручено представниками керівництва Української Православної Церкви. Також вчора на кораблі здійснено молебень, священики Української православної церкви благословили воїнів на ратний подвиг. 

Прес-центр Командування 
ВМС ЗС України. 
 
  
 
 
Переглянули: 908 раз(а), газета / Опублікована : 24 Вер. 2013
wICwUknQuLE / 18 Січень 2014
Grade A stuff. I'm unosuetiqnably in your debt.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

За канібалізм з людським обличчям!

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми