Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Чорноморський флот РФ планує підрахувати обсяг коштів, виплачених Україні за 15 років у якості митних платежів.

Про це повідомив «Новий Регіон» із посиланням на джерело в штабі ЧФ. Російська сторона вважає, що ці платежі стягувалися Україною «без юридичних підстав».

За підсумками підрахунку, на що вказує джерело, може бути офіційно поставлено питання про повернення цих коштів «або оформлення в якості зовнішнього боргу України».

Згідно з даними російського МЗС, витрати на митне оформлення вантажів, що надходять до Криму для ЧФ, щорічно складають 10–15 мільйонів доларів. Заступник голови МЗС РФ Григорій Карасін ще навесні минулого року зазначав у інтервʼю «Інтерфаксу», що такий стан є «невиправданим перш за все з правової точки зору».

Наприкінці серпня у російських ЗМІ повідомлялося, що Україні, всупереч позиції російської сторони, вдалося «вибити» з Чорноморського флоту близько мільйона доларів податків за оформлення авіаційного та дизельного палива, що постачається до Криму для забезпечення техніки. При цьому, за інформацією джерела у штабі, авіапаливо було класифіковане українською митницею за кодом «уайт-спіріт» (що застосовується головним чином як розчинник у лакофарбовій промисловості). І це призвело до збільшення акцизного податку в кілька разів.

«На Чорноморському флоті більше не мають наміру миритися з таким станом справ», – підкреслило джерело. Російська сторона вже звернулася до Генеральної Прокуратури України з проханням розібратися в ситуації.

Росія при ввезенні на Україну продукції, призначеної для потреб ЧФ, оплачує і митні збори, і ПДВ. Суперечки на цю тему ведуться вже не перший рік. Російська сторона вважає, що вантажі, які ввозяться з метою життєзабезпечення флоту, не повинні обкладатися податками. У Києві, у свою чергу, наполягають на тому, що підстав користуватися пільгами у Чорноморського флоту в даному випадку немає.

У квітня 2013 року повідомлялося, що російська сторона може заправляти кораблі ЧФ «за межами територіальних вод України». З осені минулого року, за інформацією «Нового Регіону», подібна практика дозволила російському флоту заощадити понад пʼять мільйонів доларів.

Переглянули: 765 раз(а), газета / Опублікована : 08 Вер. 2013
DwqKUAXnt / 20 Січень 2014
Now we know who the <a href="http://azcdfxfbshj.com">seblsnie</a> one is here. Great post!
B8qjF4r97of / 20 Січень 2014
What a joy to find sonmoee else who thinks this way.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Якщо на телеекрані ви довго не будете бачити Піховшека, то знайте: він сам себе загнав у п’ятий кут.

Леонід КУЛІШ-ЗІНЬКІВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми