Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Стали відомі 26 кандидатів для будівництва і проживання в «українській Рубльовці»

Прес-конференція депутата-регіонала та бізнесмена Сергія Клюєва, яка відбулася у вівторок в інформагентстві «Інтерфакс-Україна» і розставила усі крапки в історії про власника «Межигір’я», обростає новими, не менш сенсаційними подробицями.  

Мас-медіа, наперебій розповідаючи про перспективи майбутніх об’єктів коштовної нерухомості на новій «українській Рубльовці», не бажаючи того, стали рушієм рекламної компанії елітних забудов.   

Як стало відомо із джерел в компанії-власниці «Межигір’я», вже знайшлося 26 бізнесменів та політиків, бажаючих пов’язати свій домашній відпочинок та затишок з ландшафтно привабливою, до того ж, вигідно наближеною до верхівки держави «українською Рубльовкою».

Не розкриваючи усіх таємниць потенційних сусідів Президента, вже з впевненістю можна казати, що в числі майбутніх забудовників виявили бажання бути вітчизняні політики та бізнесмени, починаючи від Сергія Курченка та Ігоря Коломойського і закінчуючи одним із заступників Віталія Кличка.

Що ж слугує рушійною силою придбання елітних маєтків в найдорожчому місці на околиць столиці. Банальне бажання вкласти кошти в новий ласий шматок елітної нерухомості і пізніше на цьому підзаробити грошей? Або ж бажання бути поближче до Президента, щоб мати можливість отримувати політичні дивіденди? А можливо і те, й інше разом узяте. Одним словом, проект Клюєва може бути успішним з будь-якої точки зору, у будь-якому випадку для цього є усі передумови.

Переглянули: 682 раз(а), газета / Опублікована : 05 Вер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Як це у нас нема верховенства закону? А об що вони витирають ноги?

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми