Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Непередбачуваними темпами відбуваються метаморфози сучасної вітчизняної політичної арени. Представники українського істеблішменту, брати Клюєви, які отримали абсолютний карт-бланш на самореалізацію, в тому числі й політичну, знову у "прем’єр-лізі" української влади.

Малопрогнозоване напередодні повернення у політику найвищого рівня, свого роду вітчизняний політичний олімп, можна констатувати як доконаний факт для Андрія та Сергія Клюєвих. Отримавши «добро» від колишніх власників, молодший з братів практично реалізував проект року, придбавши 100% ТОВ «Танталіт», якому належить президентська резиденція «Межигір’я». 

Після такого вдалого придбання логічним продовженням стало своєрідне «благословення» Клюєвих спікером парламенту Володимиром Рибаком, який пообіцяв тандему Клюєвих стовідсоткову підтримку на «політичному татамі».

Наразі політологи і піар-технологи, та й журналістське середовище, розмірковують, що стоїть за продажем «Межигір’я» -  випадковість чи цілеспрямований стратегічний розрахунок влади щодо спадковості? Очевидно одне – аналогічна хронологія подій є невід’ємною частиною росту політиків, на яких розраховують… Випадковість, у даному випадку, виглядає доволі абсурдно, оскільки для такої характеристики відсутнє будь-яке логічне підґрунтя. Причинно-наслідкові зв’язки зовсім інші.
Питання залишається відкритим - яку місію повинні виконати Андрій та Сергій Клюєви, віддячуючи за таку прихильність з боку президента або з якою метою їм ввімкнули «зелене світло»?
Переглянули: 694 раз(а), газета / Опублікована : 03 Вер. 2013
49XPQoaI6CA / 20 Січень 2014
BION I'm <a href="http://agqsuxy.com">impedssre!</a> Cool post!
C1ZEmqyzc8o / 19 Січень 2014
If my problem was a Death Star, this article is a photon toroedp.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Любиш пограти на нервах – не розладнуй їх.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми