Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У зв’язку із кризою на зовнішньому ринку, Україна перебуває за крок від повномасштабної кризи платіжного балансу, повідомляє The Financial Times
«Серед ринків, що розвиваються, український постраждав чи не найбільше після того, як почалися розмови про згортання монетарної політики США», - пише The Financial Times

Цифри, що оприлюднено цього місяця свідчать, що резерви національного банку, які  знижувалися протягом останніх двох років, скоротилися минулого року до 7,4% - найнижчого рівня від 2006 року.  

«Раптовий спад рівня валютних резервів в Україні служить нагадуванням тому, що хитке зовнішнє становище України утримує її за крок від повномасштабної кризи платіжного балансу» - пише у своєму дослідженні Capital Economics, лондонська компанія, що займається макроекономічними дослідженнями.

«Кредитори, у тому числі МВФ, все більше стривожені тим, чи Україна зможе обслуговувати свої боргові зобов’язання», - пише The Financial Times. «Коли ринки, що розвиваються, наповнювалися швидкими грошима західних центральних банків, Київ латав діри у державних фінансах через внутрішні облігації та єврооблігації. Але із очікуванням скорочення федерального резерву США, єврооблігації як ресурс стають все більш дорогими», - підсумовує видання.

Аналітики стверджують, що поява цього скорочення зменшить можливості Києва вийти з боргів через випуск нових єврооблігацій, сильно схиляючи країну до отримання нового кредиту МВФ.

У коментарі The Financial Times представник МВФ сказав, що «детального обговорення такої комплексної програми на політичному рівні не було … з квітня. Ми розуміємо, що влада у процесі розробки такої комплексної програми і що вона планує скоро її представити».
Переглянули: 955 раз(а), газета / Опублікована : 25 Сер. 2013
Uhsf524HPi / 19 Січень 2014
The <a href="http://wbjgvlcxl.com">abitily</a> to think like that shows you're an expert
CQq5Xphx / 19 Січень 2014
Hey, that post leaves me feeling fohsilo. Kudos to you!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Армію, поліцію і зятя голодом не лікують.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми