Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
| 23.08.2013 |  |17:30|

У Криму група кращих військовослужбовців гірсько-піхотного батальйону окремої бригади берегової оборони встановила Держаний Прапор України на висоті 1067 метрів над рівнем моря. 40 кращих військовослужбовців гірсько-піхотного батальйону окремої бригади берегової оборони на чолі із командиром батальйону підполковником Юрієм Головашенко вирушила до кримських гір із Державним Прапором. Довжина шляху, який подолали військовослужбовці, становила 5 кілометрів гірсько-лісистої місцевості.
 
  
 
  

Варто зазначити, що прапор виготовлено у військовій швейній майстерні. У  розгорнутому вигляді він має розмір 2 х 3 метра.

– Ми вирішили присвятити своє сходження річниці Дня Державного Прапора України та пам’яті партизан 6-ї партизанської бригади, які саме у цих горах героїчно билися з фашистськими загарбниками. Тож сьогодні з нами лише кращі хлопці фактично зі всіх областей України, – відзначив заступник командира батальйону з виховної роботи Михайло Юрченко.

Гора Замана має висоту 1067 метрів над рівнем Балтійського моря згідно з Балтійською системою висот прийнятої в СРСР в 1977 році, відлік яких ведеться від нуля футштока в Кронштадті. Український прапор добре видно з плацу окремої бригади берегової оборони під час шикувань, а усі мандрівники, які прямують до Південного берегу Криму, обов’язково звернуть увагу на синьо-жовте полотнище, яке гордо майорить над вершиною гори, неподалік від траси Сімферополь – Ялта.

Притягують погляд і великі білі букви “ГПБ” (гірсько-піхотний батальйон), що мають розмір приблизно 8 х 4 метра, які хлопці склали з великих валунів та пофарбували. Для необізнаних – це лише незрозумілі літери, а військові з Перевального добре знають, що це абревіатура найкращого підрозділу бригади, служити у якому бажає кожний.
Переглянули: 1993 раз(а), газета / Опублікована : 23 Сер. 2013
l8hlK8ok / 19 Січень 2014
This <a href="http://sbggugup.com">inomfration</a> is off the hizool!
2bRXUfU2H / 19 Січень 2014
You've got to be kidding me-it's so trtlpsarenany clear now!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Якби олігархи отримували стільки, скільки отримують пересічні громадяни, пересічні громадяни отримували б незрівнянно більше!

Олександр ПЕРЛЮК.

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми