Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
| 23.08.2013 |  |17:30|

У Криму група кращих військовослужбовців гірсько-піхотного батальйону окремої бригади берегової оборони встановила Держаний Прапор України на висоті 1067 метрів над рівнем моря. 40 кращих військовослужбовців гірсько-піхотного батальйону окремої бригади берегової оборони на чолі із командиром батальйону підполковником Юрієм Головашенко вирушила до кримських гір із Державним Прапором. Довжина шляху, який подолали військовослужбовці, становила 5 кілометрів гірсько-лісистої місцевості.
 
  
 
  

Варто зазначити, що прапор виготовлено у військовій швейній майстерні. У  розгорнутому вигляді він має розмір 2 х 3 метра.

– Ми вирішили присвятити своє сходження річниці Дня Державного Прапора України та пам’яті партизан 6-ї партизанської бригади, які саме у цих горах героїчно билися з фашистськими загарбниками. Тож сьогодні з нами лише кращі хлопці фактично зі всіх областей України, – відзначив заступник командира батальйону з виховної роботи Михайло Юрченко.

Гора Замана має висоту 1067 метрів над рівнем Балтійського моря згідно з Балтійською системою висот прийнятої в СРСР в 1977 році, відлік яких ведеться від нуля футштока в Кронштадті. Український прапор добре видно з плацу окремої бригади берегової оборони під час шикувань, а усі мандрівники, які прямують до Південного берегу Криму, обов’язково звернуть увагу на синьо-жовте полотнище, яке гордо майорить над вершиною гори, неподалік від траси Сімферополь – Ялта.

Притягують погляд і великі білі букви “ГПБ” (гірсько-піхотний батальйон), що мають розмір приблизно 8 х 4 метра, які хлопці склали з великих валунів та пофарбували. Для необізнаних – це лише незрозумілі літери, а військові з Перевального добре знають, що це абревіатура найкращого підрозділу бригади, служити у якому бажає кожний.
Переглянули: 1381 раз(а), газета / Опублікована : 23 Сер. 2013
l8hlK8ok / 19 Січень 2014
This <a href="http://sbggugup.com">inomfration</a> is off the hizool!
2bRXUfU2H / 19 Січень 2014
You've got to be kidding me-it's so trtlpsarenany clear now!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Жінка тримає тебе під каблуком не для того, щоб ти їй п’яти лизав.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми