Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Урочисті заходи до Дня Державного Прапору України відбулися сьогодні, 23 серпня, у Військово-Морських Силах Збройних Сил України. У Командуванні ВМС ЗС України здійснено ритуал урочистого підняття Державного прапору України та Прапору ВМС ЗС України. Відтепер над командуванням українських ВМС розвівається Державний прапор України розміром 6 на 9 метрів, переданий напередодні свята морякам Тернопільською обласною державною адміністрацією. Тернополяни передали прапори також підшефним кораблям і військовим частинам, зокрема, екіпажам корвету «Тернопіль», рейдового буксирного судна «Кременець», протипожежного катеру «Борщів», морського водолазного судна «Почаїв», особовому складу берегового ракетного дивізіону. 
Командувач ВМС ЗС України  віце-адмірал Юрій Ільїн привітав присутніх зі святом і наголосив, що сьогодні Державний прапор України відомий в усіх країнах світу, і військові моряки мають до цього безпосереднє відношення.
— Наші кораблі з честю несуть державний та військово-морський прапори України над водами Світового океану. Вже багато років національний флот є активним і повноправним партнером в багатьох заходах  військово-морського співробітництва, під час яких гідно представляє нашу державу і її Прапор у різних регіонах світу,— зазначив керівник виду Збройних Сил. Командувач додав, що і в даний час корабель управління «Славутич», який під час серпневої активації з’єднання Чорноморської групи військово-морського співробітництва БЛЕКСІФОР є штабним кораблем, входить до порту Новоросійськ, де також продемонструє Державний прапор України. 
Під час церемонії згідно наказу командувача ВМС ЗС України було заохочено групу кращих військовослужбовців. 
Шикування особового складу з нагоди урочистого підняття Державного Прапору України відбулися також за місцями дислокації, на кораблях і у берегових частинах флоту. 
Цього ж дня заступник командувача ВМС ЗС України з виховної та соціально-психологічної роботи капітан 1 рангу Андрій Урсол, військовий оркестр Центру військово-музичного мистецтва та підрозділ почесної варти флоту спільно з керівництвом міста Севастополя та представниками громадськості взяли участь в урочистому мітингу та церемонії підняття Державного Прапору України біля будинку міської державної адміністрації. 
Також 23 серпня у Севастополі командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн, члени військової ради, особовий склад, військовий оркестр та підрозділ почесної варти флоту візьмуть участь в загальноміському урочистому зібранні до Дня незалежності України.  
24 серпня на кораблях флоту з нагоди Дня незалежності України відбудеться підйом  Державного Прапору України, прапору  ВМС та прапорів розцвічування. Особовий склад ВМС візьме участь у спільних з органами державної влади, громадськими організаціями заходах на честь 22-ї річниці Незалежності України,  в урочистих покладаннях квітів до пам’ятних знаків і пам’ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за свободу та незалежність України. 
У гарнізонах флоту заплановано також провести виступи військових оркестрів у громадських місцях масового відпочинку. У святкові дні особовий склад кораблів та частин відвідає музеї та тематичні виставки, присвячені Дню незалежності України. 
Також 24 серпня у Севастополі українські військові моряки візьмуть участь у міжнародному легкоатлетичному пробігу. В пунктах базування флоту відбудуться «дні відкритих дверей» на кораблях і у військових частинах для місцевого населення, гостей, батьків військовослужбовців, допризовної молоді.  
 
  
 
  
 
  

Прес-центр Командування 
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.
Переглянули: 1029 раз(а), газета / Опублікована : 23 Сер. 2013
efgMqVdtYW / 21 Січень 2014
<a href="http://neymjqvsp.com">Canillg</a> all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.
QyYfAoGma9 / 20 Січень 2014
I feel so much happier now I unstndeard all this. Thanks!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Політики думають не лише про себе, а й про народ. Вам сказати, що вони думають про народ?

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми