Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У Севастополі до Дня незалежності України змагалися на морських ялах на кубок командувача ВМС

22 серпня в акваторії водної станції Академії військово-морських сил імені П.С.Нахімова проведено відкриту спартакіаду Севастопольського  гарнізону  з  веслування на шестивеслувальних морських ялах на кубок командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Захід проводився у відповідності до плану підготовки флоту і був присвячений 22-й річниці незалежності України.
Учасників змагань і групи підтримки у супроводі військового оркестру урочисто привітали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Академії військово-морських сил імені П.С.Нахімова капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа і  начальник фізичної підготовки і спорту управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Микола Горник.  
Всього на старт вийшли 25 екіпажів команд-учасниць від різних родів українських ВМС. Так, в змаганнях приймали участь представники з’єднання надводних кораблів, берегових ракетних дивізіонів і центрів, частин матеріально-технічного забезпечення, навчальних закладів, командування флоту. Вдруге за останній рік до змагань за морською специфікою були залучені і військовослужбовці військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.
Кожен з екіпажів подолав дистанцію довжиною одна морська миля. Загалом в змаганнях взяли участь близько 200 чоловік практично усіх категорій військовослужбовців.
За підсумками перегонів перше місце виборола команда навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, друге – факультет озброєння Академії військово-морських сил імені П.С.Нахімова,  третє — корабель управління «Донбас» бригади надводних кораблів Центру морських операцій.
Під час церемонії закриття змагань заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки контр-адмірал Денис Березовський наголосив, що подібні змагання сприяють удосконаленню морської підготовки, і обовязково будуть проводитися і в подальшому. 
На завершення відбулося урочисте нагородження переможців. 
 
 
 
  
 
  
 
Прес-центр Командування 
ВМС ЗС України
Переглянули: 993 раз(а), газета / Опублікована : 23 Сер. 2013
DLyIx9lSs8 / 19 Січень 2014
This is the ideal answer. <a href="http://vuzokblih.com">Evoeryne</a> should read this
flMco46Yj4Ln / 18 Січень 2014
Sharp thiignnk! Thanks for the answer.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Причепився до жінки, як сліпий до тину.

Петро ЛИСОГОРА

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми