Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

1 вересня 2011 р. на плацу Академії Військово-Морських Сил ім. П.С. Нахімова відбулися заходи,
присвячені Дню знань та початку нового навчального року.

В урочистому мітингу з нагоди свята взяли участь тимчасово виконуючий обов'язки командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Єлісєєв, начальник Академії ВМС ім. П.С. Нахімова капітан 1 рангу Петро Гончаренко, професорсько-викладацький та особовий склад Академії ВМС ім. П.С. Нахімова, військово-морського коледжу та військово-морського ліцею, що створені на її базі, представники ветеранських організацій, духовенства, рідні та близькі курсантів та ліцеїстів.

- Запорукою успішного розвитку будь-якої держави завжди була якісна освіта, - зазначив у своєму виступі на мітингу віце-адмірал Сергій Єлісєєв. - Ви маєте до цього безпосереднє відношення. Саме вам держава і народ довірили найголовніше - захист свободи і мирного життя громадян. Саме вам у недалекому майбутньому належить розвивати славні флотські традиції,  примножувати авторитет української держави на просторах Світового океану. В цей святковий день хочу побажати усім курсантам та ліцеїстам подальших успіхів у здобутті первинних військових знань, наснаги і прагнення до оволодіння почесною професією військового моряка, любові до військової служби.

По закінченні шикування представники командування ВМС Збройних Сил України та керівництво Академії ВМС ім. П.С. Нахімова провели з курсантами, слухачами та ліцеїстами «Уроки мужності».

В цей же день в усіх гарнізонах Військово-Морських Сил представники військових частин відвідали підшефні учбові заклади та школи-інтернати, разом з викладачами взяли участь у проведенні святкових заходів з нагоди Дня знань.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

Переглянули: 2509 раз(а), газета / Опублікована : 04 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Із усіх традицій у нас найживучіша – нетрадиційна медицина.

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми