Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
До порту Севастополя прибули кораблі оперативного з’єднання військово-морських сил країн Чорноморського регіону 

До порту Севастополя сьогодні, 14 серпня, прибули з візитом і з метою початку серпневої 2013 року активації кораблі Чорноморської групи військово-морського співробітництва Blakseafor. Командири ошвартованих біля причалу бухти Курина тральшика «Прибой» (ВМС Болгарії),  ракетного корабля на повітряній подушці «Бора» (Чорноморський флот Російської Федерації), корвету «Еустатіу Себастіан» (ВМС Румунії), фрегату КРЗ «Тургутреіс» (ВМС Туреччини) і корабля управління «Славутич» (ВМС ЗС України) здійснили візит ввічливості новопризначеному командиру Blakseafor капітану 1 рангу Андрію Тарасову (ВМС ЗС України). 
На кораблях з’єднання розпочалося встановлення системи зв’язку  «комп’ютер-комп’ютер» FORESC, що надасть можливість обміну інформацією під час виконання завдань в морі.
Сьогодні ж на штабному кораблі з’єднання—кораблі управління ВМС ЗС України «Славутич» відбудеться прес-конференція командування Blakseafor. Затим командир з’єднання і командири кораблів здійснять протокольні візити до командування українських ВМС та керівництва Севастопольської міської державної адміністрації. 
17 серпня за участю делегацій командувачів військово-морських сил країн Чорноморського регіону відбудеться церемонія зміни командування Blakseafor, за принципом ротації воно буде передано від ВМС Турецької Республіки до ВМС ЗС України. 
В другій половині 15, 16 і 18 серпня кораблі з’єднання будуть відкриті для відвідування гостями та мешканцями міста Севастополя.
На 20 серпня заплановано вихід кораблів з’єднання в море, де будуть проводитися тренування по протичовновій, протиповітряній обороні, по проходу за тральщиком, по зв’язку, з пошуку і рятування, плавання в ордері,  з тактичного маневрування та інші.  
Під час активації з 23 до 27 серпня кораблі перебуватимуть з дружнім візитом у порту Новоросійська (Російська Федерація), а з 30 серпня до 3 вересня – в порту Сінопа (Турецька Республіка). 
Візит відбувається на виконання положень Угоди про створення Чорноморської групи військово-морського співробітництва (Blakseafor), рішення Комітету командувачів військово-морських сил на Чорному морі та згідно з Переліком заходів військового співробітництва Збройних Сил України на липень-серпень 2013 року. 
 
  

Довідка. 
Blakseafor є військово-морським (корабельним) з’єднанням «за викликом», створеним відповідно до «Угоди про створення Чорноморської групи військово-морського співробітництва», підписаної 2 квітня 2001 року у м. Стамбул (Туреччина). Основними завданнями Blakseafor є проведення операцій з пошуку та рятування, проведення гуманітарних операцій, боротьба з мінною загрозою, здійснення операцій щодо захисту навколишнього середовища, обмін візитами доброї волі та інші завдання, погоджені країнами-учасницями.

Начальник прес-центру—прес-секретар Командування
Військово-Морських Сил Збройних Сил України
капітан 1 рангу Олег Чубук.
Переглянули: 866 раз(а), газета / Опублікована : 14 Сер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Розумний собака не гавкає у чужому дворі.

Юрій РИБНИКОВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми