Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
В українських ВМС завершилися заходи, пов’язані з раптовою перевіркою Генеральним штабом Збройних Сил України бойової готовності

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України завершено раптову перевірку бойової готовності, яка здійснювалася у відповідності до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України у період з 8 до 12 серпня.
Основна частина бойових кораблів і допоміжних суден, що підлягали перевірці, повернулfся з полігонів бойової підготовки в пункти базування і приступила до повсякденної діяльності, частина сил продовжує проводити планові заходи бойової підготовки в морі.
Під час перевірки проводився комплекс навчань відповідно до бойового призначення сил, а також з організації усіх видів оборони та захисту в різних умовах обстановки. Загалом до заходів залучалися понад 30 бойових кораблів і допоміжних суден, більше 15 літаків і вертольотів та інші підрозділи. Низка завдань здійснювалася флотом у взаємодії із підрозділами Повітряних Сил і Сухопутних військ Збройних Сил України. 
За попередньою оцінкою керівництва Генерального штабу Збройних Сил України, сили, що підлягали перевірці, з поставленими завданнями справилися успішно. Перевірка продемонструвала здатність флоту і взаємодіючих з ним визначених сил зі складу авіації Повітряних Сил і Сухопутних військ діяти за призначенням, і що особливо важливо – діяти в умовах обстановки, яка постійно змінюється. Військові моряки і льотчики у форматі міжвидової взаємодії діяли впевнено, виконали усі поставлені завдання. 

Прес-центр Командування 
ВМС ЗС України
Переглянули: 756 раз(а), газета / Опублікована : 13 Сер. 2013
AKti03SUxp0 / 21 Січень 2014
This is a really <a href="http://ehxbbniyiw.com">intlgeilent</a> way to answer the question.
j5SJG2aos / 20 Січень 2014
Okay I'm coiedncvn. Let's put it to action.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Нема нічого гірше, Як буть живим і вмерти за життя!

Павло Грабовський

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми