Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
05.08.2013 
  
Колишньому директору Державного підприємства «Севастопольський морський торговельний порт» 8 липня 2013 року винесено обвинувальний вирок.
 
Підсудного засуджено до 5 років позбавлення волі за ст. 190 ч.4 Кримінального кодексу України та звільнено від призначеного покарання з випробувальним терміном.

Всупереч доводам прокуратури, Ленінський районний суд м. Севастополя визнав його винним не в отриманні хабара, а в шахрайстві, вважаючи, що керівник держпідприємства, вимагаючи 150 000 доларів у ЗАТ «Юніор Стар», не користувався своїм службовим становищем і вимагав гроші не для себе.
 
18 липня 2013 року прокуратура звернулася до апеляційного суду Севастополя з вимогою скасувати цей вирок як незаконний і необґрунтований і направити справу на новий розгляд. 
 
Нагадаємо, що кримінальну справу стосовно колишнього директора Державного підприємства «Севастопольський морський торговельний порт» за фактом отримання хабара порушено прокуратурою Севастополя у 2010 році.

Слідством встановлено, що, перебуваючи на посаді керівника порту, він зажадав від ЗАТ «Юніор Стар» 150 000 доларів. За ці гроші він обіцяв не розривати з компанією договір про пайову участь в реконструкції та експлуатації причалу №87 на Павловському мисі та укласти додаткову угоду про передачу їй багатофункціональної будівлі на тому ж причалі.
 
Згідно з вказаними документами, фірма збиралася відновити старий причал, звести для «Семорторгпорту» двоповерхову диспетчерську і побудувати на мисі приміщення для відпочинку яхтсменів.
 
У листопаді 2010 року директор держпідприємства встиг отримати від «Юніор Стар» першу частину хабара - 35 000 доларів США. Однак у зв'язку з тим, що керівник приватної компанії звернувся по допомогу до правоохоронних органів, факт передачі грошей зафіксовано в ході слідчих дій.
 
До суду справу направлено з обвинувальним висновком за ст. 368 ч. 3 КК України - одержання неправомірної вигоди посадовою особою у значному розмірі. Прокуратура наполягала на призначенні покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій, строком на 3 роки.
 

Переглянули: 841 раз(а), газета / Опублікована : 06 Сер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Як нам облаштувати Україну? Так, як наші заробітчани облаштовують Європу.

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми