Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

 Морський тральщик "Черкаси" повернувся до Севастополя після виконання завдань серпневої активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR.

 Нагадаємо, що під час активації кораблі багатонаціонального з'єднання провели навчання з протиповітряної оборони, боротьби за живучість корабля, плавання в ордерах, надання допомоги людині, яка опинилася за бортом, буксирування пошкодженого судна, моніторингу цивільного судноплавства та навігаційного орієнтування. Цього року точкою рандеву кораблів був Новоросійськ, де відбулась урочиста церемонія передачі командування з'єднанням BLACKSEAFOR від румунської сторони російським колегам.
 В день повернення до Севастополя український корабель на причалі зустрічав начальник штабу Центру морських операцій (ЦМО) ВМС ЗС України капітан 1 рангу Роман Гладкий. Після доповіді командира походу капітана 2 рангу Олексія Доскато про успішне виконання завдань серпневої активації капітан 1 рангу Роман Гладкий привітав моряків з поверненням на рідну землю. У вітальній промові начальник штабу ЦМО підкреслив, що пишається діями командира корабля капітана 3 рангу Олексія Зайця, офіцерів похідного штабу і всіх моряків тральщика "Черкаси", які гідно представили Україну у цьому міжнародному заході.
 Капітан 1 рангу Роман Гладкий також зазначив, що "Черкаси" - це бойова одиниця національних ВМС, яка має у своєму літописі багато сторінок, пов'язаних з участю у збройних конфліктах, а також з несенням тривалих бойових служб на просторах Атлантичного океану, Червоного моря та у Перській затоці. Успішне виконання завдань активації з'єднання BLACKSEAFOR свідчить про те, що українські моряки бережуть і примножують флотські традиції.

Олексій ХРАМОВ, "Флот України"

http://fleet.sebastopol.ua/index.php?article_to_view=4206

Переглянули: 1315 раз(а), газета / Опублікована : 04 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Борешся за ідею? Готуйся до великих втрат.

Тарас БЕДНАРЧИК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми