Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
 ЛЕОНОВ ЕДУАРД ВОЛОДИМИРОВИЧ
 вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008. Тел.: (044) 255-44-46. АТС10: 52-72. АТС100: 52-21.

 № 02-71.
 «12» липня 2013р.

 Міністру Внутрішніх справ України
 Захарченку В.Ю.

 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 Щодо діяльності на території України неонацистського угрупування, яке зазіхає на територіальну цілісність України

 Шановний Віталію Юрійовичу!

 Група радикально налаштованих російських нацистів відкрито діє на території Криму. Вони регулярно проводять бойові навчання і викладають фото звіти в інтернет мережі.
 Група молодих людей викладає в соціальні мережі «В контакті» фотографії своїх бойових тренувань. Вони називають себе «Керченське відділення ВОПД РНЕ». Група в соціальній мережі налічує вже 2000 симпатиків. Спільнота називає Україну Малоросією - http://vk.com/malorossiya, про це є повідомлення у декількох Інтернет видань - http://kerch.fm/2013/07/11/rossiyskie-neonacisty-provodyat-v-kerchi-boevye-trenirovki.html
 На всіх фотографіях затерті обличчя. Люди в камуфляжі позують перед камерами зі зброєю, зовні схожим на бойову, навіть із гранатометом. Також у соцмережу викладені фотозвіти про бойові тренуваннях цього відділення. На фото показано, як молоді люди вчаться азам боїв. У фоторепортажах вони називають себе бійцями. На одній з фото чітко видно як керченські «бійці», як вони себе називають, не ховаючись позують перед фотокамерами з витягнутими у нацистському вітанні правими руками і з прапорами РНЄ. З прапором, на якому зображений знак, РНЄ, люди позують на вершині гори Мітрідат біля вічного вогню.
 У соцмережі сказано, що Керченською відділенням ВОПД РНЕ були відпрацьовані ази боїв у горах. Також угруповання провела дослідження Аджимушкайських каменоломень.
 У квітні формування провело комплексну тренування з боїв у міських умовах. На фотографіях люди кидають у занедбаний будинок коктейлі Молотова і змагаються в боротьбі. Крім того, в соцмережі є фотозвіт про тренування з метання ножів і ножового бою.
 Російська організація РНЕ існує вже майже 20 років. Це неонацистське формування відкрито пропагує перевагу російської нації над іншими націями та расами. «Русскоє национальноє єдінство» (РНЕ) – відоме в Росії та за її межами з середини 1990-х років неонацистське угруповання, яке відверто пропагує нацистські ідеї і символи. Зокрема, в Криму діє щонайменше два «отделения ВОПД РНЕ Малороссия» – у Керчі та Севастополі. У спільноті пропагується перевага російської раси і нетерпимість до інших рас. Поруч зі знаками РНЄ написано "Російський Крим". Одна з основних ідей спільноти - приєднання Криму до Росії, що безпосередньо загрожує безпеці України.

 З огляду на наведені у зверненні факти, керуючись статтею 86 Конституції України, статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу:

 1. Провести негайну ретельну перевірку викладених у зверненні фактів.
 2. Взяти цю справу на особистий контроль.
 3. Вжити заходів для знешкодження угрупувань «РНЄ» на території України, яки є небезпечними для держаної та територіальної цілісності України, та несуть загрозу життю громадян.

 Про результати розгляду звернення, прошу повідомити мене у десятиденний термін установлений ч.2 ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»

 З повагою,

 Народний депутат України
 (фракція ВО «Свобода) Леонов Е.В.
 (посв. №223)
Переглянули: 868 раз(а), газета / Опублікована : 15 Лип. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Чиновник чекає, що ви свою думку викладете йому на лапу.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми