Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Підводний човен «Запоріжжя» по закінченню заводського ремонту перейшов до нового місця базування
 
  

Великий підводний човен Військово-Морських Сил Збройних Сил  України «Запоріжжя» завершив своє перебування у заводському ремонті і  перейшов до нового місця базування. Сьогодні, 27 червня, ФГУП «13 СРЗ МО РФ», де тривалий час ремонтувався корабель, за кілька хвилин до зйомки виходу «Запоріжжя» з метою переходу у Стрілецьку бухті відвідав командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил  України віце-адмірал Юрій Ільїн. Звертаючись до керівництва заводу і представників промисловості, які також з цього приводу прибули на підприємство, керівник виду Збройних Сил щиро подякував усім за співпрацю, проведену велику роботу з відновлення технічної готовності корабля.
- Майже третину свого життя човен провів біля стін вашого заводу. Сподіваюсь, підприємство стало для човна рідним, так само і для вас «Запоріжжя» не було чужим. Завдяки спільним з промисловістю зусиллям в  Україні збережено підводні сили. І я вам за це дуже вдячний, - зазначив командувач українських ВМС. 
За словами віце-адмірала Юрія Ільїна, командування флоту  має намір у подальшому утримувати човен в бойовому складі, здійснювати докові ремонти корабля. Тобто, як додав командувач, корабель буде жити нормальним життям підводного човна. 
Командир ВПЧ «Запоріжжя» капітан 2 рангу Роберт Шагеєв у своєму короткому виступі також подякував усіх представників промисловості, керівництво заводу. 
— Велике вам спасибі за труд, за те, що вкладали душу в роботу протягом багатьох років ремонту підводного човна «Запоріжжя», - сказав офіцер-підводник. У врученій ним начальнику ФГУП «13 СРЗ МО РФ» Сергію Новогребельському пам’ятній адресі від імені всього екіпажу висловлена подяка колективу підприємства «за довгі роки плідної співпраці».
Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн в інтерв’ю журналістам повідомив, що човен залишає завод, в якому він пробув довгих майже 11 років, у зв’язку з завершенням ремонтних робіт та роботи приймальної комісії, яку було створено наказом Міністра оборони України.
- Усі укладені стосовно ремонту підводного човна контракти виконано. Успішно проведено ходові випробування «Запоріжжя», приймальною комісією підписано відповідний акт, тому прийшов час кораблю виходити з заводу, - сказав командувач флоту. - Я задоволений тим, що такий довготривалий ремонт нарешті завершено, і екіпаж зможе приступити до виконання завдань човном, який вже не перебуває в ремонті, - додав керівник виду Збройних Сил.
- Наразі човен завершує здачу курсового завдання ПЧ-1. Після цього екіпаж займатиметься плановою бойовою підготовкою, корабель виходитиме в море. Ми плануємо, що «Запоріжжя» візьме участь у збір-поході різнорідних сил під керівництвом начальника центру морських операцій. Крім того, «Запоріжжя» в числі інших кораблів наприкінці липня братиме участь у демонстрації бойових можливостей флоту під час відзначення у Севастополі Дня флоту України, - зазначив віце-адмірал Юрій Ільїн. 
ВПЧ «Запоріжжя» сьогодні ж успішно здійснив перехід і ошвартувався на підготовленому для нього у Стрілецькій бухті тимчасовому місці. 
Як повідомлялося, минулого року ВПЧ «Запоріжжя» близько 10 разів виходив в море, успішно здійснив пробне занурення та занурення на перископну глибину. В липні 2012 року український човен під час святкування Дня флоту України і Дня ВМФ Російської Федерації здійснив спільне з кораблем ЧФ РФ проходження у кільватерному строю.  

Начальник прес-центру—прес-секретар 
Командування ВМС ЗС України 
Капітан 1 рангу Олег Чубук. 

Тел/факс – 67-68-91,

Переглянули: 2085 раз(а), газета / Опублікована : 27 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Дай жінці десять хвилин, і вона помолодіє на десять років.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми