Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
На колегії в прокуратурі Кримського регіону України обговорювали  питання захисту інтересів держави в земельній сфері

Сьогодні, 21 червня, в Севастополі під головуванням прокурора Кримського регіону України державного радника юстиції 3 класу Сергія Няньчура в прокуратурі  регіону  проведено розширене засідання колегії з порядком денним «Про стан додержання вимог земельного законодавства, прокурорського нагляду з цих питань, а також представницької діяльності щодо захисту інтересів держави в цій сфері». У заході взяли участь працівники апарату прокуратури регіону, прокурори та заступники підпорядкованих прокуратур та командування військових гарнізонів Криму.

Впродовж поточного року прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та підпорядкованими прокуратурами заявлено 74 позови щодо земельних ділянок загальною площею 26, 26 га. Реально повернуто земельних ділянок загальною площею 35, 295 га та сумарною вартістю 4 млн. 308 тис. грн.
У поточному році внесено 15 подань, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 30 службових осіб та відшкодовано коштів до бюджету на суму 8 тис. грн.
Розпочато 7 кримінальних проваджень стосовно порушень виявлених у сфері земельних відносин.
На заході було гостро поставлено питання – чому командування воєнними гарнізонами допускає захоплення земель Міністерства охорони. Щоб отримати відповідь до колегії були запрошені начальники Севастопольського, Феодосійського, Сімферопольського  та Сакського гарнізонів та командири тих військових частин, де прокуратурою виявлені порушення закону в зазначеній сфері. 
«В деяких військових частинах  взагалі відсутній будь-який  контроль за законністю користування земельними ділянками. Це трапляється тоді, коли  квартирно-експлуатаційна частина та командири перекладають обов’язки з одного на іншого. Ми проводимо цю колегію, щоб кожний зрозумів свою особисту відповідальність та запровадив певних заходів, для запобігання незаконного захоплення земель Міністерства оборони», - прокоментував прокурор Кримського регіону України Сергій Няньчур. 
Про результати роботи начальники військових гарнізонів Криму та командири військових частин доповідатимуть вже наприкінці червня.
 
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
тел. 0692 54-20-97
Ольга Коробко,
Прес-секретар прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
050-978-95-40
 
Переглянули: 903 раз(а), газета / Опублікована : 21 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Мало вірити в Бога самому, треба ще, щоб і Бог тобі повірив.

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми