Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
На міжнародній вітрильній регаті крейсерських яхт "Кубок Криму-2013" на призи командувача ВМС України подолано два етапи
 
  

Біля Кримського узбережжя триває Міжнародна вітрильна регата крейсерських яхт "Кубок Криму-2013" на призи командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що стартувала 15 червня. Яхтсменами подолано два етапи перегонів: Севастополь – Балаклава і Балаклава – Феодосія. У регаті беруть участь 22 крейсерські яхти, поділені на 5 груп. Військово-Морські Сили Збройних Сил України у змаганнях представляють яхти «Юнона», «Ліра», «Гермес», «Спрей» та «Фіолент». Окрім севастопольських яхтсменів, у перегонах також беруть участь екіпажі з міст Керч, Саки, Маріуполь та Дніпропетровськ.
17-18 червня тривав другий, найдовший етап гонки: Балаклава — Феодосія. В числі перших на фініші, разом з яхтами «Оріон», «Маямі», «Айя» та іншими була і яхта Академії ВМС імені П.С.Нахімова «Фіолент», де капітаном Олег Ветров.  
Слід зазначити, що за підсумками першого етапу гонки переможцем у першій групі став екіпаж яхти ВМС ЗС України «Ліра», де яхтовим капітаном Анатолій Миколаїв (Академія ВМС імені П.С.Нахімова). Також переможцем першого етапу змагань у третій групі став екіпаж яхти  ВМС ЗС України «Юнона», яку очолює капітан 1 рангу запасу Юрій Наумов. 
Як планується, 20 червня яхти прибудуть з Феодосії до Артеку, а 23 червня - до Севастополя, де на внутрішньому рейді вони пройдуть повз кораблів Військово-Морських Сил України і Чорноморського флоту РФ. Після цього відбудеться нагородження переможців регати. 
Як повідомлялося, регату відкрито 14 червня у Севастополі, вона присвячена 21-й річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України і 230-й річниці Севастополя. Її метою є популяризація вітрильного спорту, залучення молоді до активних походам під вітрилами, розвиток інтересу до флоту і регіону. Змагання проводяться за підтримки Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Севастопольської міської державної адміністрації, Вітрильної федерації України та інших організацій.  

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

Тел/факс – 67-68-91,
Переглянули: 1540 раз(а), газета / Опублікована : 18 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Свобода слова є, адже тепер доводити те, що її немає, можна хоч до посиніння.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми