Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
На міжнародній вітрильній регаті крейсерських яхт "Кубок Криму-2013" на призи командувача ВМС України подолано два етапи
 
  

Біля Кримського узбережжя триває Міжнародна вітрильна регата крейсерських яхт "Кубок Криму-2013" на призи командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що стартувала 15 червня. Яхтсменами подолано два етапи перегонів: Севастополь – Балаклава і Балаклава – Феодосія. У регаті беруть участь 22 крейсерські яхти, поділені на 5 груп. Військово-Морські Сили Збройних Сил України у змаганнях представляють яхти «Юнона», «Ліра», «Гермес», «Спрей» та «Фіолент». Окрім севастопольських яхтсменів, у перегонах також беруть участь екіпажі з міст Керч, Саки, Маріуполь та Дніпропетровськ.
17-18 червня тривав другий, найдовший етап гонки: Балаклава — Феодосія. В числі перших на фініші, разом з яхтами «Оріон», «Маямі», «Айя» та іншими була і яхта Академії ВМС імені П.С.Нахімова «Фіолент», де капітаном Олег Ветров.  
Слід зазначити, що за підсумками першого етапу гонки переможцем у першій групі став екіпаж яхти ВМС ЗС України «Ліра», де яхтовим капітаном Анатолій Миколаїв (Академія ВМС імені П.С.Нахімова). Також переможцем першого етапу змагань у третій групі став екіпаж яхти  ВМС ЗС України «Юнона», яку очолює капітан 1 рангу запасу Юрій Наумов. 
Як планується, 20 червня яхти прибудуть з Феодосії до Артеку, а 23 червня - до Севастополя, де на внутрішньому рейді вони пройдуть повз кораблів Військово-Морських Сил України і Чорноморського флоту РФ. Після цього відбудеться нагородження переможців регати. 
Як повідомлялося, регату відкрито 14 червня у Севастополі, вона присвячена 21-й річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України і 230-й річниці Севастополя. Її метою є популяризація вітрильного спорту, залучення молоді до активних походам під вітрилами, розвиток інтересу до флоту і регіону. Змагання проводяться за підтримки Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Севастопольської міської державної адміністрації, Вітрильної федерації України та інших організацій.  

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

Тел/факс – 67-68-91,
Переглянули: 1663 раз(а), газета / Опублікована : 18 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Якщо скресла крига, це ще не знак, що минула криза.

Ростислав ДОЦЕНКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми