Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
24 травня за поданням прокуратури Ленінського району м.Севастополя на набережній Корнілова демонтовано незаконно розміщений майданчик кафе-бару «Масіс» площею 175 кв. м.
  
Згодом власник закладу, без дозвільних документів та договору про оренду земельної ділянки, повернув конструкцію на колишнє місце. Дії підприємця суперечать нормам чинного земельного та водного законодавства, порушують права громадян на безперешкодний доступ до узбережжя і не відповідають правовому режиму користування землями 100-метрової прибережної захисної смуги.
  
У зв'язку з незаконним поверненням некапітальної споруди на набережну Корнілова, Ленінською районною державною адміністрацію вжито заходів для притягнення її власника до адміністративної відповідальності. Питання про вибір способу повторного звільнення земельної ділянки від несанкціонованого об’єкта громадського харчування вирішується.
  
Перевірки законності використання території узбережжя у центрі Севастополя тривають. Правову оцінку надано кожному об’єкту, що знаходиться тут в межах 100-метрової прибережної захисної смуги.
  
Прокуратурою району ініційовано питання про звільнення усіх без виключення незаконно зайнятих земельних ділянок на набережній Корнілова, мисі Кришталевий та в районі площі 300-річчя Російського флоту – за документами прокурорського реагування або за рішенням суду.
  

Переглянули: 2715 раз(а), газета / Опублікована : 17 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Гарна жінка радує чоловічий погляд, негарна — жіночий.

Роман КРИКУН

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми