Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
   З нагоди Міжнародного дня миротворців ООН у Наводницькому парку в Києві відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного каменя на алеї Слави миротворців ООН, повідомляє Управління преси та інформації Міністерства оборони України.
   У церемонії взяли участь: заступник міністра оборони України Артуро Бабенко, члени колегії Міністерства оборони України, керівництво Генерального штабу Збройних Сил України, представники міжнародних громадських організацій, учасники миротворчих операцій та військовослужбовці і працівники Збройних Сил України.
   Після урочистого покладання квітів і вінків учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих миротворців Хвилиною мовчання, а військовослужбовці роти Почесної варти Міністерства оборони України салютували автоматними залпами.
   Слід зазначити, що Україна, як незалежна держава, свою миротворчу діяльність розпочала у 1992 році направленням 240-го окремого миротворчого батальйону до колишньої Союзної Республіки Югославія.
   За 21 рік більше 40 тисяч українців, виявляючи високий професіоналізм, мужність і самовідданість, доклали зусиль для встановлення миру і безпеки на планеті. Українські військовослужбовці в миротворчих підрозділах ефективно забезпечували патрулювання місцевості та здійснювали розмінування, надавали медичну допомогу, перевозили гуманітарні вантажі, брали участь у будівництві шкіл та відновленні комунікацій.
   На сьогоднішній день миротворча діяльність є однією з провідних у ролі нашої держави на світовій арені, визначною прикметою української міжнародної політики. Україна утвердилася як авторитетний і надійний партнер світової спільноти.
   Сьогодні 665 українських військовослужбовців виконують завдання в 10 міжнародних миротворчих місіях та операціях під егідою ООН, НАТО та ЄС на територіях 7 країн світу.
   Активна участь Збройних Сил України в миротворчій діяльності залишається важливою складовою зовнішньої політики нашої держави. Послідовно нарощуючи внесок у миротворчу діяльність, Україна зміцнює свій авторитет і підвищує свою роль у світі.
Переглянули: 851 раз(а), газета / Опублікована : 06 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Птах птаховi не заздрить.

Богдан ЧЕПУРКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми