Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Опозиція знову внесла на розгляд парламенту пропозицію розірвати договір з Росією, який передбачає продовження термінів перебування ЧФ РФ у Севастополі.
 
Згідно з укладеними у Харкові угодами, ЧФ РФ залишиться в Криму ще на 25 років після 2017 року

На засіданні 5 червня Верховна Рада планує розглянути внесений опозицією законопроект про денонсацію угоди з Росією з питань продовження перебування Чорноморського флоту РФ у Криму (так звані "харківські угоди"). 

Відповідний законопроект №0003, включений до порядку денного, вніс народний депутат від фракції "Батьківщина" Володимир Яворівський.

Втім, навряд чи проект буде прийнято. Він був відхилений профільним комітетом, і представники більшості вже неодноразово заявляли, що намірів підтримати його у них немає. Зокрема, спікер (депутат від Партії регіонів) Володимир Рибак висловлював думку, що відносини, які між флотами України й Росії, сприяють зміцненню співдружності між двома країнами. Окрім того, за його словами, денонсувати "харківські угоди" хоче не вся опозиція, а "окремі політики".

Нагадаємо, у квітні 2010 року президенти Росії та України - Дмитро Медвєдєв і Віктор Янукович - у результаті переговорів у Харкові домовилися продовжити термін перебування російської бази у Криму на 25 років, починаючи з 2017 року, коли закінчується дія нинішньої угоди. Влада обґрунтувала таку угоду домовленістю "Газпрому" і "Нафтогазу" про знижку на газ для України.

27 квітня 2010 року угоду зі скандалом було ратифіковано Радою, і опозиційні депутати потім не раз намагалися скасувати цей договір, однак безуспішно.
Переглянули: 726 раз(а), газета / Опублікована : 05 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

З точки зору лікаря: “Були б гроші, а хвороба знайдеться”.

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми