Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

У Севастополі сьогодні, 1 червня, відбулася урочиста церемонія випуску ліцеїстів набору 2011 року у військово-морському ліцеї; атестати та нагрудні знаки про закінчення навчального закладу отримали 48 випускників. Ліцеїстів, їх командирів і викладачів, батьків юнаків привітали командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Іл’їн, помічник Міністра оборони України адмірал запасу Віктор Максимов, ветерани флоту, представники громадськості та духовенства. 
Віце-адмірал Юрій Іл’їн, під час урочистої церемонії випуску, привітав випускників з успішним закінченням навчання, висловив слова подяки командирам, вихователям, викладачам, всьому персоналу ліцею, а також батькам ліцеїстів. 
— Бажаю вам гідно нести по життю високе звання ліцеїста Військово-морського ліцею, зустрічатися, допомагати один іншому у разі необхідності, - зазначив керівник виду Збройних Сил України, звертаючись до випускників. 
Командувач українських ВМС вручив Івану Лещенко та Дмитру Рибалка почесні грамоти у зв’язку з закінченням навчального закладу з відзнакою та золоті медалі. 
Усі випускники під час церемонії отримали атестати та нагрудні знаки про закінчення навчального закладу. Після цього відбулася хвилююча церемонія прощання ліцеїстів з прапором Військово-морського ліцею. Своєрідною родзинкою церемонії стало виконання вальсу безпосередньо на плацу ліцею. Останній дзвоник для випускників здійснив переодягнений у військово-морську форму маленький хлопчик, якого тримав на руках один з ліцеїстів.
Як повідомив журналістам начальник Військово-морського ліцею капітан 1 рангу Ігор Колежнюк, це вже третій випуск ліцеїстів, і за весь період існування ліцею його закінчили 139 вихованців. За словами керівника навчального закладу, цього року вперше в історії ліцею одразу два випускники отримали по закінченні золоті медалі, а 25 випускників стали передовиками навчання. Як зазначив керівник навчального закладу, радує те, що традиційно абсолютно переважна більшість випускників виявила бажання продовжити навчання в вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України, при цьому більше половини з них подали документи на вступ до Академії ВМС імені П.С.Нахімова. 
 
  
  
  
  
 
 
Довідка. Військово-морський ліцей було відкрито 1 вересня 2009 року, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. №1087 "Про затвердження Положення про військовий ліцей" та наказу Міністра оборони України від 10.09.2008 №448 "Про створення військово-морського ліцею у місті Севастополь". Він є навчальним закладом для надання повної середньої освіти учням 10-11 класів з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійної підготовки. Ліцей створено для забезпечення соціального захисту та надання державної підтримки у вихованні дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, дітей військовослужбовців - учасників бойових дій та учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, а також формування в молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, любові до військової служби і флотських традицій, свідомого прагнення до оволодіння професією офіцера Військово-Морських Сил Збройних Сил України, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку. 

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
Переглянули: 2213 раз(а), газета / Опублікована : 01 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Погано, коли хата скраю — може не дійти гуманітарна допомога.

Роман КРИКУН

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми