Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
В Євпаторії прокуратура виявила незаконну передачу майна дитячого табору. Вікрито кримінальне провадження

Євпаторійська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері під час перевірок щодо законності передачі та використання земель прибережної зони Чорного моря встановила факт незаконного відчуження земельної ділянки та будівлі дитячого оздоровчого табору «Меркурій» Внутрішніх військ МВС України, розташованого у пгт. Заозерне м. Євпаторія.

Встановлено, що посадовці дитячого табору під час передачі його з комунальної власності до Внутрішніх військ МВС України, без відповідного погодження з Фондом державного майна в АР Крим, звернулися до Заозерненського сільського голови з проханням вилучити частину земель дитячого оздоровчого табору  площею 0,75 га, на якій розташований недобудований спальний корпус. Внаслідок цього зазначено майно незаконно вилучено із відання із Внутрішніх  військ МВС України, передано на користь приватних осіб, а державі завдано збитків на суму понад 1 млн. грн.
Прокуратурою відкрите кримінальне провадження, передбаченого   ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади, що спричинило тяжкі наслідки). Відомості про вчинення злочину внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розслідування доручено слідчим Євпаторійського міського відділу ГУ МВС в АР Крим.


Прокуратура знайшла «таємне» кафе
 
За результатом розгляду подання Феодосійської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері  демонтовано ще одну споруду, тепер у військовій частині А1370 (Феодосійському військовому санаторії), що безпідставно займала землі прибережної зони.                                          
Так, територію санаторію площею майже 100 кв. м.  звільнено від самовільно побудованих дерев’яних конструкцій з навісами, які у сезон використовувались приватним підприємцем-власником сусіднього кафе для розміщення додаткових місць відвідувачам.                                                  
 Невелике за розміром приміщення приватного кафе по прибережній вулиці Генерала Горбачова розміщене одразу ж навпроти адміністративного корпусу військового санаторію. Однак, як не дивно,  про наявність у цього закладу харчування «потаємних дверцят», які вели на територію санаторію та надавали додатковий простір для підприємницької діяльності, військові посадовці дізнались лише за прокурорським втручанням.
                                                
 Відтепер спокій відпочиваючих у санаторії ветеранів військової служби та інших осіб, як зазначив заступник Феодосійського прокурора Олександр Левандовський, - не буде порушувати принаймні одне підприємство громадського харчування та іншого дозвілля.


В Криму територію дитячого табору забудовано приватними будинками
 
Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері виявлено факти незаконного вилучення та самовільного захоплення земель дитячого оздоровчого табору «Схід» та бази відпочинку «Прибій», які знаходяться у віданні  державного підприємства оборонно-промислового комплексу  «Науково-дослідний інститут  аеропружних систем» та розташовані в смт. Коктебель м. Феодосія.
Під час перевірки встановлено, що службові особи державного підприємства та Коктебелівської селищної ради без відповідного погодження та всупереч вимог законодавства виділили землі оздоровчого табору 4 громадянам. Загальна площа виділеної ділянки – 0,24 га. В подальшому на вказаній території громадянами побудовано 4 будинки, які використовуються для здачі відпочиваючим. Також встановлено, що громадянами самовільно зайняті інші 0,16 га рекреаційної земельної ділянки дитячого табору, які огроджені та використовуються в господарських цілях. Слід зазначити, що дитячий табір знаходиться у безпосередній близькості до Карадагського заповіднику.
Прокуратурою за цими фактами зареєстровано 2 кримінальні провадження, заявлено позови щодо повернення даних земельних ділянок у власність держави та внесено низку документів прокурорського реагування. Робота щодо відновлення законності використання земель прибережної смуги Чорного моря триває.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
тел. 0692 54-20-97

Ольга Коробко,
Прес-секретар прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
050-978-95-40
Переглянули: 991 раз(а), газета / Опублікована : 01 Чер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Мало бути на правильному шляху, треба ще й розвинути потрібну швидкість.

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми