Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Голова Севастопольського Союзу українок Богдана Процак щойно повернулася зі Львова, де брала участь у Міжнародному форумі українських жіночих організацій. Цей Форум – доволі масштабна подія державного значення, що зібрала представників українських жіночих організацій з 12 країн світу та 16 областей України. 
Крім представників жіночих організацій участь у заході взяли представники різних громадських організацій та влади: Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної державної адміністрації, Олег Панькевич, голова Львівської обласної ради, Андрій Садовий, голова Львівської міської ради, Юрій Бобало, ректор Національного університету «Львівська політехніка», доктор технічних наук, професор, Марія Шкамбара, голова Світової федерації українських жіночих організацій, Лілія Григорович, голова Союзу українок України, народний депутат України, Атена Пашко, почесний голова Союзу українок України, голова фонду ім. В. Чорновола.
Координатором підготовки Форуму виступив Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».
Про плідну працю українських жінок з різних куточків планети пані Процак погодилася розповісти читачам «КС», бо саме цю газету вона взяла із собою до Львова.
– З якою метою проводився Форум та хто його ініціював?
– Ініціювала Форум Світова федерація українських жінок СФУЖО. Організація заснована в 1948 році на Світовому Конгресі Українського Жіноцтва у Філадельфії. Сьогодні вона репрезентує жіночі організації у 18 країнах світу. Присутність СФУЖО на нарадах Організації Об’єднаних Націй дає можливість відстежувати проблеми української жінки в Україні та за її межами.
Українські жінки, які проживають у різних куточках планети, прагнуть допомагати Україні у вирішенні суспільних проблем та шукають методи співпраці з нашою державою. У рамках Форуму відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Український жіночий рух у сучасному світовому та українському вимірі». На обговорення були винесені питання представництва українських жіночих організацій у міжнародних структурах, консолідації українських жіночих організацій в Україні та світі, український жіночий рух як фактор гендерної рівності та інші.
Світові українські жіночі організації ставлять перед собою завдання сприяти відродженню української нації, розбудові громадянського суспільства, підвищенню соціального статусу жінки в країні, подоланню дискримінації жінок, вихованню серед жінок державних та громадських лідерів.
На секційних засіданнях учасники Форуму працювали над такими питаннями, як: культивування національно-родинних цінностей, роль жінки у боротьбі за школи з українською мовою навчання, плекання традиційних цінностей української культури тощо.

Записала Лідія СТЕПКО
м. Севастополь

http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=9303
Переглянули: 2092 раз(а), газета / Рубрика: Україна / Опублікована : 02 Вер. 2011
Fadsimpaimb / 07 Вересень 2012
Заработай в интернете <a href=http://u.to/-q4lAg><IMG>http://1pic.su/allimage/7/1326-thumb.png</IMG></a> заработать деньги через интернет <a href=http://u.to/6LsiAg>фото хостинги</a>
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Потрібно гордо поклонятися, якщо сам не можеш бути ідолом.

Фрідріх НІЦШЕ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми