Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Генеральний консул Росії у Сімферополі Володимир Андрєєв заявляє, що не погоджується із заявою МЗС Росії з приводу його висловлювань щодо кримських татар і вирішив піти з посади.

 «Я залишаюся при своїй думці, і при кожному слові своєї думки. А заяву МЗС розцінюю як безпорадне, дурне і безпринципне позорище МЗС Росії. Вони виправдовуються за те, що я не говорив і, навпаки, не підтримують мене в тих позиціях, від яких відступати ніяк не можна. І взагалі за такі заяви треба карати всіх, хто їх пише, і хто дозволяє їх публікувати», – сказав Андреєв, якого цитує агентство «Інтерфакс-Україна».

 На запитання про те, чи не є його позиція загрозою для його подальшої дипломатичної кар’єри, Андреєв зазначив: «Природно, я ставлю себе в положення, в якому продовжувати мою роботу тут не є можливим. Я йду. Час визначить моє керівництво, звичайно. І тут постають чисто практичні завдання – здачі і передачі справ наступному керівнику консульської установи. Але принципове рішення ухвалено. Це моє рішення. Я, безумовно, залишаюся при своїй думці».

 Він уточнив, що час його звільнення з посади – від тижня до двох: «Рішення ухвалене. Решта залежить від багатьох факторів, зокрема від практичних завдань моєї консульської установи. Багато справ, які треба передавати, і від таких справ залежать, зокрема, конкретні люди. Але я думаю, що це не затягнеться на якийсь тривалий час. Питання – тижня-півтора, двох».

 Генеральний консул Росії в Сімферополі Володимир Андрєєв в інтерв’ю місцевому телеканалові ATR цього тижня заявив, що фільм про депортацію кримських татар «Хайтарма» «спотворює історію Великої вітчизняної війни», і порадив кримським татарам не замовчувати «тематику зрадництва». Він висловив переконання, що в усіх заходах, які стосуються депортації кримських татар, має бути присутньою тема їхнього «колабораціонізму й пособництва окупантам». При цьому на уточнювальне запитання журналіста Андреєв кілька разів повторив, що його позиція «відповідає офіційній позиції Росії».

 Кримські татари пікетували Генконсульство Росії в Сімферополі з вимогою до Росії відкликати, а до України видворити генконсула Володимира Андреєва.

 В українському МЗС висловили сподівання, що російська влада дасть належну оцінку висловлюванням генерального консула Росії в Сімферополі. А в Міністерстві закордонних справ Росії назвали його заяви некоректними.
Переглянули: 855 раз(а), газета / Опублікована : 24 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

З соломинкою людина тоне повільніше.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми