Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Коментар Департаменту інформаційної політики МЗС України щодо висловлювань Генерального консула РФ у Сімферополі В.В.Андрєєва

22 травня 2013 року до МЗС України було викликано старшого радника Посольства РФ в Україні В.Ліхачова, до якого було доведено занепокоєння української сторони у зв’язку з некоректними висловлюваннями Генерального консула РФ в Сімферополі В.В.Андрєєва стосовно представників кримськотатарського народу України.

Представнику Посольства Росії було наголошено, що кримськотатарське населення є невід’ємною складовою частиною багатонаціонального українського суспільства. До цього часу зберігає чинність Угода з питань, пов’язаних з відновленням прав депортованих осіб, національних меншин і народів, підписана у Бішкеку 9 жовтня 1992 р., яка підписана і ратифікована Росією. Тому МЗС України виходить з того, що офіційна позиція Російської Федерації визначається положеннями зазначеної Угоди, а не думкою російського консульського агента.

У зв’язку з цим, зовнішньополітичним відомством України було висловлено сподівання, що МЗС РФ та російська влада дадуть належну оцінку висловлюванням В.В.Андрєєва, як у частині артикуляції офіційної позиції Росії, так і корегування предмету його професійної діяльності.
 
До історії питання: 
Після прем'єри 17 травня першої кримськотатарської кінострічки "Хайтарма", що розповідає про депортацію кримських татар у 1944 році, генеральний консул Російської Федерації в Сімферополі Володимир Андрєєв сказав, що цей фільм спотворює правду про Велику Вітчизняну війну. Він також "рекомендував" запрошеним росіянам не приходити на прем'єру фільму. 
 
*** 

На замечание известной крымской журналистки Лили Буджуровой на то, что его высказывания могут быть оскорбительными для крымскотатарского народа, заявил :"Я что-то новое сейчас сказал? Мне не нужны ваши советы. Все, что я сказал, это совершенно официально. Запишите и прокручивайте любому крымскому татарину. Мое слово и слово России должно звучать, должно быть известно, в том числе и мое интервью, для того, чтобы правда о Великой Отечественной войне звучала… Это именно тематика предательства".
 
Подробности
Переглянули: 1032 раз(а), газета / Опублікована : 22 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Одна голова – добре. А з тілом – краще.

Андрій КРИЖАНІВСЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми