Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Правоохоронні органи Севастополя завершують роботу по кримінальному провадженню, зареєстрованому 22 квітня 2013 року відносно військовослужбовця Чорноморського флоту РФ, який напередодні вночі на площі Захарова у місті Севастополі стріляв у двох товаришів по службі – теж російських військових. Провадження почато за статтею про хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї (ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України). Проте на даний час злочин кваліфікується як більш тяжкий – спроба умисного вбивства двох осіб за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 15 - п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України.
 
Згідно з нормами міжнародних конвенцій та Угодою між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, розслідування цієї справи належить до компетенції органів РФ. Наразі матеріали провадження готуються для передачі їх через Генеральну прокуратуру України російській стороні.
 
Переглянули: 822 раз(а), газета / Опублікована : 17 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Навіщо нам ціла армія депутатів, міністрів, глав держадміністрацій, якщо все одно країною править купка олігархів? Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми