Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Голова Військового комітету НАТО генерал Кнуд Бартелс подякував Україні за її внесок у поточні операції під проводом НАТО та Сил реагування. 

 Він виступив у Брюсселі по закінченню дводенної зустрічі начальників генеральних штабів 28 країн-членів Північноатлантичного альянсу, які обговорювали питання трансформації НАТО, миротворчі операції альянсу в Афганістані та Косово, а також відносини з партнерами НАТО.

 Бартелс повідомив: «Україна також братиме участь в операції «Океанський щит» наприкінці цього року і стане першою державою-партнером НАТО, яка робить значний внесок в цю важливу операцію під керівництвом НАТО у боротьбі з піратством».

 За словами генерала Бартелса, «Україна також висловила готовність внести свій внесок в рішучу підтримку в Афганістані. Ми будемо продовжувати розвивати можливості для практичної військової співпраці з метою покращення проведення спільних операцій усіх сил».

 У засіданнях під головуванням глави Військового комітету НАТО генерала Кнуда Бартелса взяли участь новий головнокомандувач Об’єднаними збройними силами НАТО в Європі американський генерал Філіп Брідлав і головнокомандувач НАТО з трансформації французький генерал Жан-Поль Паломерос. Українську військову делегацію очолив перший заступник  начальника Генерального штабу Збройних Сил України адмірал Ігор Кабаненко.

 У рамках зустрічі воєначальників НАТО відбулися засідання Ради Росія-НАТО на рівні начальників генштабів, а також комісій Україна-НАТО і Грузія-НАТО.
 
Переглянули: 742 раз(а), газета / Опублікована : 17 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Коли ви носите жінку на руках, відпадає потреба стежити за кожним її кроком.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми