Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека






Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Голова Військового комітету НАТО генерал Кнуд Бартелс подякував Україні за її внесок у поточні операції під проводом НАТО та Сил реагування. 

 Він виступив у Брюсселі по закінченню дводенної зустрічі начальників генеральних штабів 28 країн-членів Північноатлантичного альянсу, які обговорювали питання трансформації НАТО, миротворчі операції альянсу в Афганістані та Косово, а також відносини з партнерами НАТО.

 Бартелс повідомив: «Україна також братиме участь в операції «Океанський щит» наприкінці цього року і стане першою державою-партнером НАТО, яка робить значний внесок в цю важливу операцію під керівництвом НАТО у боротьбі з піратством».

 За словами генерала Бартелса, «Україна також висловила готовність внести свій внесок в рішучу підтримку в Афганістані. Ми будемо продовжувати розвивати можливості для практичної військової співпраці з метою покращення проведення спільних операцій усіх сил».

 У засіданнях під головуванням глави Військового комітету НАТО генерала Кнуда Бартелса взяли участь новий головнокомандувач Об’єднаними збройними силами НАТО в Європі американський генерал Філіп Брідлав і головнокомандувач НАТО з трансформації французький генерал Жан-Поль Паломерос. Українську військову делегацію очолив перший заступник  начальника Генерального штабу Збройних Сил України адмірал Ігор Кабаненко.

 У рамках зустрічі воєначальників НАТО відбулися засідання Ради Росія-НАТО на рівні начальників генштабів, а також комісій Україна-НАТО і Грузія-НАТО.
 
Переглянули: 869 раз(а), газета / Опублікована : 17 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Ворон ворону око не виклює, проте «замочити» може.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми