Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Великий десантний корабель (ВДК) Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Костянтин Ольшанський”, який з серпня минулого року проходив комплексний заводський ремонт в ПАО “Чорноморський суднобудівний завод” (м. Миколаїв), 16 травня вийшов в море для проведеня ходових випробувань, перевірки функціонування механізмів, технічних засобів і озброєння. Згідно двосторонньому договору, підприємство здійснило доковий ремонт корабля, ремонт корпусу корабля, спецтехніки, а також ремонт по лінії елетро-механічної бойової частини. 
 
- Ми вдячні миколаївським корабелам за проведену роботу з відновленя технічної готовності корабля, - зазначив перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв. – Той комплекс заходів, що здійснюється, дасть змогу вже ближчим часом продовжити виконання кораблем завдань у складі бойового ядра українських ВМС України, - додав віце-адмірал.
 
 Після прибуття ВДК в пункт постійної дислокації, екіпаж корабля перейде до інтенсивного періоду підготовки. Планується залучення «Костянтина Ольшанського» до заходів міжнародних навчань, виконання кораблем властивих завдань у Чорному морі. 
Як повідомлялося, раніше в ПАО “Чорноморський суднобудівний завод” успішно здійснено ремонт ракетного корвету «Придніпров’я», судна спеціального призначення «Переяслав». На підприємстві також завершується ремонт середнього десантного корабля «Кіровоград».

Прес-центр Командування 
Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Переглянули: 907 раз(а), газета / Опублікована : 17 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Чи не тому підвищують ціни, що можновладцям не вистачає грошей на банкети?

Юрій РИБНИКОВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми