Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Великий десантний корабель (ВДК) Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Костянтин Ольшанський”, який з серпня минулого року проходив комплексний заводський ремонт в ПАО “Чорноморський суднобудівний завод” (м. Миколаїв), 16 травня вийшов в море для проведеня ходових випробувань, перевірки функціонування механізмів, технічних засобів і озброєння. Згідно двосторонньому договору, підприємство здійснило доковий ремонт корабля, ремонт корпусу корабля, спецтехніки, а також ремонт по лінії елетро-механічної бойової частини. 
 
- Ми вдячні миколаївським корабелам за проведену роботу з відновленя технічної готовності корабля, - зазначив перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв. – Той комплекс заходів, що здійснюється, дасть змогу вже ближчим часом продовжити виконання кораблем завдань у складі бойового ядра українських ВМС України, - додав віце-адмірал.
 
 Після прибуття ВДК в пункт постійної дислокації, екіпаж корабля перейде до інтенсивного періоду підготовки. Планується залучення «Костянтина Ольшанського» до заходів міжнародних навчань, виконання кораблем властивих завдань у Чорному морі. 
Як повідомлялося, раніше в ПАО “Чорноморський суднобудівний завод” успішно здійснено ремонт ракетного корвету «Придніпров’я», судна спеціального призначення «Переяслав». На підприємстві також завершується ремонт середнього десантного корабля «Кіровоград».

Прес-центр Командування 
Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Переглянули: 849 раз(а), газета / Опублікована : 17 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Хто захоче спитати з крадіїв-мільйонерів, той і буде відповідати.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми