Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України
Адреса:99007, Севастополь-7, вул. Соловйова, 12;
Тел/факс – 67-68-91,
При використанні інформації посилання на прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України обов’язкове

У кримському південнобережному селищі Партеніт проходить чергове, 13-те засідання Комітету командувачів ВМС на Чорному морі. В заході беруть участь делегації командувачів ВМС на Чорному морі – Республіки Болгарія, Грузії, Румунії, Туреччини, Російської Федерації і України. На засіданні головує командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн. 
- Головна мета нашого засідання витікає з ролі та відповідальності Комітету командувачів, як органу управління регіональним міжнародним військово-морським з’єднанням BLACKSEAFOR, - зазначив віце-адмірал Юрій Ільїн, відкриваючи сьогодні, 17 травня, робочу сесію засідання.
Командувач національного флоту детально зупинився на питаннях, що стосуються реагування на нові виклики та загрози у безпековому середовищі, обґрунтував позицію української сторони в питанні підготовки BLACKSEAFOR до участі в заходах боротьби з екологічною небезпекою. Крім того, на думку віце-адмірала Юрія Ільїна, у поточному функціонуванні BLACKSEAFOR слід приділити увагу практичній апробації системи узагальнення досвіду, а також питанню подальшого покращення обміну інформацією, який дозволив би максимально швидко вирішувати будь-які виникаючі під час взаємодії проблемні питання.
Керівник виду Збройних Сил України висловив переконання, що спільна діяльність у рамках BLACKSEAFOR є незамінною формою діалогу та співробітництва у військово-морській галузі, дає можливість закласти підвалини миру та стабільності в Чорноморському регіоні. Віце-адмірал Юрій Ільїн запросив колег до відкритого та конструктивного діалогу, що, як зазначив він, дасть змогу продовжити удосконалення діяльності BLACKSEAFOR та підвищить його ефективність.
Програма засідання передбачає, зокрема, підведення підсумків і узагальнення досвіду проведення серпневої 2012 року та квітневої 2013 року активацій оперативного з’єднання кораблів Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR, обговорення і узгодження програм діяльності BLACKSEAFOR на 2013-2014 роки і на 2014-2018 роки, розгляд пропозицій щодо призначення командування BLACKSEAFOR, підписання відповідних документів та інші заходи. 

Начальник прес-центру—прес-секретар
Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України
капітан 1 рангу Олег Чубук.
Переглянули: 914 раз(а), газета / Опублікована : 17 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Злодії закони не обходять, вони їх об’їжджають на своїх лімузинах.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми