Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України
Адреса:99007, Севастополь-7, вул. Соловйова, 12;
Тел/факс – 67-68-91,
При використанні інформації посилання на прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України обов’язкове

У кримському південнобережному селищі Партеніт проходить чергове, 13-те засідання Комітету командувачів ВМС на Чорному морі. В заході беруть участь делегації командувачів ВМС на Чорному морі – Республіки Болгарія, Грузії, Румунії, Туреччини, Російської Федерації і України. На засіданні головує командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн. 
- Головна мета нашого засідання витікає з ролі та відповідальності Комітету командувачів, як органу управління регіональним міжнародним військово-морським з’єднанням BLACKSEAFOR, - зазначив віце-адмірал Юрій Ільїн, відкриваючи сьогодні, 17 травня, робочу сесію засідання.
Командувач національного флоту детально зупинився на питаннях, що стосуються реагування на нові виклики та загрози у безпековому середовищі, обґрунтував позицію української сторони в питанні підготовки BLACKSEAFOR до участі в заходах боротьби з екологічною небезпекою. Крім того, на думку віце-адмірала Юрія Ільїна, у поточному функціонуванні BLACKSEAFOR слід приділити увагу практичній апробації системи узагальнення досвіду, а також питанню подальшого покращення обміну інформацією, який дозволив би максимально швидко вирішувати будь-які виникаючі під час взаємодії проблемні питання.
Керівник виду Збройних Сил України висловив переконання, що спільна діяльність у рамках BLACKSEAFOR є незамінною формою діалогу та співробітництва у військово-морській галузі, дає можливість закласти підвалини миру та стабільності в Чорноморському регіоні. Віце-адмірал Юрій Ільїн запросив колег до відкритого та конструктивного діалогу, що, як зазначив він, дасть змогу продовжити удосконалення діяльності BLACKSEAFOR та підвищить його ефективність.
Програма засідання передбачає, зокрема, підведення підсумків і узагальнення досвіду проведення серпневої 2012 року та квітневої 2013 року активацій оперативного з’єднання кораблів Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR, обговорення і узгодження програм діяльності BLACKSEAFOR на 2013-2014 роки і на 2014-2018 роки, розгляд пропозицій щодо призначення командування BLACKSEAFOR, підписання відповідних документів та інші заходи. 

Начальник прес-центру—прес-секретар
Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України
капітан 1 рангу Олег Чубук.
Переглянули: 789 раз(а), газета / Опублікована : 17 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Там добре, де нас нема, бо там, де ми з’являємось, всім стає недобре.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми