Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека






Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Прокуратура України
ПРОКУРАТУРА КРИМСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
99011, м. Севастополь, вул. Леніна, 41 факс. 54-00-14

Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері проводиться системна робота щодо звільнення незаконно захоплених, вилучених (проданих) земельних ділянок, розташованих у прибережній смузі Чорного моря.
Так, у 2005 році між представником Філії будівельного управління Міністерства оборони України та приватною особою, укладено незаконний договір купівлі-продажу, відповідно до якого на користь приватної особи, в обхід встановленого законом порядку, фактично на безконкурентній основі відчужено нерухоме майно одного з військових містечок, розташоване у м. Балаклава по вул. Набережній Назукіна у безпосередній близькості до моря, на земельній ділянці, площею 18 соток та вартістю понад мільйон гривень. 
«Слід зауважити, що майно вказаного військового містечка являло собою кілька будівель, що не мають особливої цінності в силу тривалого строку експлуатації, а тому очевидно, що метою цього договору було заволодіння приватною особою цінною прибережною землею у м. Балаклава» - зазначив прокурор Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері державний радник юстиції 3 класу Сергій Няньчур.
Виявивши даний факт, прокуратура вжила негайних заходів щодо повернення майна та земельної ділянки на користь держави. До суду подано позов про визнання недійсним вищевказаного договору купівлі-продажу. Впродовж кількох років тривала запекла судова тяганина, в результаті якої у 2011 році рішенням Балаклавського районного суду позов прокурора задоволено, договір визнано недійсним. Не погодившись з вказаним рішенням, приватна особа оскаржувала вказане рішення в апеляційному та касаційному порядку. І от ухвалою Вищого спеціалізованого суду України в березні поточного року рішення Балаклавського суду залишено в силі. 
Вже на даний час у Балаклавському районному суді на розгляді знаходиться наступний позов прокурора, про повернення незаконно вилученого майна та, особливо, земельної ділянки, який грунтується на рішенні суду по попередньому позову. Отже повернення цінної Балаклавської прибережної землі у володіння держави вийшло на фінішну пряму.
У зв’язку з виконанням завдання Генерального прокурора України, - додав Сергій Няньчур, - ми продовжуємо перевірки додержання командуванням військових формувань, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вимог закону при наданні у власність і користування, продажу, зміні цільового призначення земель прибережних захисних смуг уздовж Чорного моря, використання і забудови прибережних територій.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
тел. 0692 54-20-97

Ольга Коробко,
Прес-секретар прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
050-978-95-40
Переглянули: 914 раз(а), газета / Опублікована : 17 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Що більш забутнє минуле, то менш здобутне майбутнє.

Ростислав ДОЦЕНКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми