Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
На цих словах під час зустрічі з журналістами особливо наголошував командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн. 19 квітня 2013 р. було проведено медіа-день у навчально-тренувальному центрі морських операцій, який створено на території Академії ВМС ім. П. С. Нахімова.
Призначенням центру є підготовка визначених національних підрозділів та підрозділів інших країн для спільних дій із силами НАТО, ЄС або в складі інших коаліцій антипіратської спрямованості на морі. Урочиста церемонія відкриття навчальних курсів у центрі відбулась 1 квітня 2013 р. і їх вже проходять визначені військовослужбовці з числа командного складу фрегата «Гетьман Сагайдачний», екіпаж вертольота Ка-27 та підрозділ доглядової команди, що сплановані до участі восени поточного року в операції НАТО з протидії піратству «Океанський щит». Попереду у них 4 місяці напруженої бойової підготовки за стандартами НАТО, а основними на курсах є тактико-спеціальна, повітряна, вогнева та фізична підготовка.
«Керівництвом нашої країни прийнято політичне рішення щодо приєднання до участі в операціях з протидії піратству на морі під проводом НАТО «Океанський щит» та під проводом Європейського Союзу «Аталанта», — повідомив командувач і висловив свою впевненість у тому, що «ми отримаємо сертифікат, корабель, вертоліт і доглядова команда будуть готові брати участь в зазначених операціях у складі багатонаціональних сил». За планами військових через роки Антипіратський центр має пройти міжнародну сертифікацію і належну акредитацію, а потім розпочати підготовку фахівців з інших країн.
Журналістам були продемонстровані дії спецпідрозділу доглядової команди, які вільно пересувались на воді на малорозмірних швидкісних човнах з жорстким корпусом та надувними бортами Willard SF-540 і на суші біля тренажера судна НТК, вправне володіння стрілецькою зброєю у напівзакритому стрілецькому тирі. Бійці відпрацювали практичні заходи з морського перехоплення командними групами і дії штурмової оглядової команди. За міжнародними стандартами всі команди лунали англійською мовою. Особливо видовищними виявились дії екіпажу пошуково-рятувального вертольота Ка-27.
Після демонстрації можливостей навчально-тренувального центру морських операцій командувач українських ВМС віце-адмірал Юрій Ільїн та начальник навчально-тренувального центру капітан 2 рангу Володимир Жук, члени екіпажу вертольота і доглядових команд відповіли на численні запитання журналістів. 

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

Переглянули: 759 раз(а), газета / Опублікована : 02 Трав. 2013
Юрій / 03 Травень 2013
Ми вболіваємо за ВАС! Успіхів вам!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Міністрами, депутатами, головами держадміністрацій не народжуються, ці посади купуються.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми