Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У Севастополі українські ВМС і російський ЧФ розпочали планування спільного навчання «Фарватер миру-2013» 

У Севастополі сьогодні, 29 квітня, відбулась початкова плануюча конференція з проведення українсько-російського військово-морського навчання «Фарватер миру-2013». Робочі групи сторін очолювали тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Ігор Терьохін і начальник управління бойової підготовки ЧФ РФ капітан 1 рангу Олександр Чесноков. 
 
  
 
Сторони під час конференції визначалися  з запропонованою темою, навчальними цілями, організацією підготовки, етапами проведення навчання. Крім того, попередньо обговорено  склад сил, райони проведення, елементи задуму навчання.
Попередньо темою цьогорічного навчання є ведення антитерористичних дій на морі в зоні відповідальності двох флотів,  навчальними цілями - відпрацювання єдиних поглядів на форми і методи проведення антитерористичних дій на морі, спільних дії екіпажів кораблів і літальних апаратів, пошуково-рятувальних сил і доглядових команд двох флотів.
Згідно визначеному сторонами раніше ротаційному принципу, керівником навчання буде командувач ЧФ РФ, а його першим заступником - представник Командування ВМС ЗС України.
Як планується, навчання буде проведене у формі тактичного навчання в морі, в три етапи. Перші два етапи планується провести 23 липня, з залученням корабельного складу і авіації двох флотів, а завершальний етап - 28 липня.  Очікується, що до морського компоненту навчання буде залучено 11-12 кораблів, катерів і суден, до авіаційного компоненту – до 6 літальних апаратів від двох флотів.
Українські і російські моряки мають на меті провести у травні головну плануючу конференцію, а у червні - заключну плануючу конференцію. 
Спільне українсько-російське навчання серії «Фарватер миру» раніше проводилося в 1997-му, 1999-му, 2001-му, 2003-му, 2010-му, 2011-му і 2012 роках. 

Начальник прес-центру—прес-секретар
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
капітан 1 рангу Олег Чубук
Переглянули: 885 раз(а), газета / Опублікована : 02 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Закон — один для всіх, проте обходить його кожен по-своєму.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми