Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Морський тральщик «Чернігів» успішно завершив виконання завдань бойової служби у визначених районах Чорного моря 
 
  

Морський тральщик українських Військово-Морських Сил «Чернігів» під командуванням капітана 3 рангу Бориса Палія після успішного виконання завдань бойової служби у визначених районах Чорного моря, що тривало майже місяць,  повернувся до місця постійного базування. Корабель під час тривалого плавання у взаємодії з авіацією здійснював заходи щодо захисту інтересів України у виключній (морській) економічній зоні України. Крім того, в рамках виконання завдань антитерористичної операції «Чорноморська гармонія», пов’язаних з контролем судноплавства, «Чернігів» опитав 39 суден. За кормою морського тральщика залишилося понад 1,5 тисячі морських миль.
Начальник центру морських операцій ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Тарасов, звертаючись до особового складу під час зустрічі корабля, відзначив високопрофесійні дії екіпажу, які, за його словами, стали запорукою безаварійної експлуатації матеріальних засобів в несприятливих погодних умовах, в зоні інтенсивного судноплавства. 
— Приємно відзначити, що представниками Генерального штабу Збройних Сил України, які побували в морі на кораблі, дії особового складу відзначено в кращий бік, - додав капітан 1 рангу Андрій Тарасов.
Як повідомлялося, у лютому-березні завдання бойової служби у визначених районах Чорного моря виконував протичовновий корвет «Тернопіль», який розпочав серію бойових служб українських ВМС. 

Начальник прес-центру—прес-секретар
Командування ВМС ЗС України
капітан 1 рангу Олег Чубук
Переглянули: 883 раз(а), газета / Опублікована : 02 Трав. 2013
Володимир / 03 Травень 2013
Я сам чернігівець і дуже радий, що є такий корабель "Чернігів" у наших Українських ВМС. Всьому особовому складу великий привіт з Чернігова. Хочу побувати на "Чернігові" Володимир та друзі
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Хто не годує свою дружину, того не годуватимуть свої діти.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми