Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Едуард Леонов: "Поведінка російських військовослужбовців у Севастополі – це комплекс окупанта-невдахи"
 
Народний депутат України, уповноважений Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Криму та Севастополі Едуард Леонов скерував Прем'єр-міністрові України депутатське звернення з вимогою перевірити законність запланованого проведення військового параду в Севастополі, в якому також мають взяти участь російські військові, надати інформацію про осіб, які надали відповідний дозвіл, з яких джерел і скільки коштів спрямовано на проведення заходу та на яких підставах іноземна держава рекламує свій військовий потенціал в Україні.

Як повідомив націоналіст, у Севастополі триває активна підготовка до військового параду, під час якого планують демонструвати силу армії іноземної держави – Російської Федерації із залученням військової техніки. Як інформують севастопольські свободівці, 29 квітня о 22:00 центр міста перекрили та вивели туди численні військові підрозділи іноземної держави разом із технікою: системами залпового вогню "Град", системами ППО, далекобійними гаубицями тощо.

"Місцеві мешканці й досі відчувають себе окупованими совєцькою армією. Адже це не перший подібний захід, під час якого Росія намагатиметься залякати українців військовою присутністю та продемонструвати свою силу. Поведінка російських військових у Севастополі свідчить про яскраво виражений комплекс окупанта-невдахи, адже вони давно перетворилися на джерело постійної небезпеки для мешканців Севастополя та гостей міста. Варто лише згадати останні резонансні події за їхньої участи – стрілянину з бойової зброї у людному місці Севастополя чи ДТП за участи п'яних матросів, які не впоралися з керуванням автівкою, в результаті чого загинула дівчина",– прокоментував ситуацію народний депутат України, уповноважений фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Криму та Севастополі Едуард Леонов.

Свободівець наголосив: згідно з постановою КМУ від 26 березня 2003 року, міжнародних договорів із Росією, що регулюють присутність збройних сил РФ на українській території та інших законодавчих актів, участь військової техніки у масових заходах, авіашоу, військово-морських парадах заборонено.

Націоналіст підкреслив, що Міністерство оборони України незаконним наданням дозволу на проведення зазначеного заходу порушило закони України, адже це виняткове повноваження Президента України як головнокомандувача Збройних Сил.
 

Переглянули: 814 раз(а), газета / Опублікована : 02 Трав. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Журнали — для тих, хто любить руками. А газети для кого?

NN.

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми