Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
В українських ВМС відкрито навчально-тренувальний центр з підготовки фахівців для участі в антипіратських та інших морських операціях 

У Севастополі розпочав практичну діяльність навчально-тренувальний центр морських операцій Військово-Морських Сил Збройних Сил України (НТЦМО ВМС ЗС України), призначенням якого є підготовка визначених національних підрозділів та підрозділів інших країн для спільних дій із силами НАТО, ЄС або в складі інших коаліцій антипіратської спрямованості на морі. Сьогодні, 1 квітня, в Академії ВМС ім. Нахімова, на базі якої створено НТЦМО ВМС ЗС України, відбулася урочиста церемонія відкриття навчальних курсів, першими які пройдуть визначені військовослужбовці з числа командного складу фрегату «Гетьман Сагайдачний», екіпаж вертольоту Ка-27 та підрозділ доглядової команди, що сплановані до участі восени поточного року в операції НАТО з протидії піратству «Океанський щит». 
Заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки контр-адмірал Денис Березовський під час церемонії відкриття наголосив, що основними завданнями НТЦМО ВМС ЗС України є узагальнення досвіду залучення активів українського флоту та флотів інших країн до антипіратських та інших морських операцій, організовувати навчальний процес та здійснювати підготовку визначених підрозділів (груп слухачів) за навчальними курсами.
– Наші національні курси «прив’язані» до міжнародних стандартів в питаннях відпрацювання єдиних процедур в боротьбі з піратством і незаконними перевезеннями на морі. За перші два роки ми,  використовуючи власний досвід і досвід наших іноземних колег, плануємо підготувати своїх фахівців і тренерів, а у подальшому, з отриманням відповідної акредитації, запрошувати для проходження навчання на курсах й іноземних фахівців, - зазначив контр-адмірал Денис Березовський. 
Начальник НТЦМО ВМС ЗС України капітан 2 рангу Володимир Жук під час брифінгу розповів присутнім, що до складу новоствореного військово-навчального організму входять військовослужбовці, які мають досвід участі у морських операціях антипіратської та антитерористичної спрямованості, отримали відповідні сертифікати НАТО. За словами офіцера, на даний час в Центрі розроблено близько 10 навчальних теоретичних та практичних курсів, зокрема, з організації та порядку дій доглядової команди, екіпажів плавзасобів та інші. 
Курси в НТЦМО ВМС ЗС України розпочнуться 2 квітня теоретичними заняттями, а через певний час  вони продовжаться практичні заняттями, основу яких складуть тактико-спеціальна, повітряна, вогнева, фізична та інші види підготовки. 
В церемонії відкриття НТЦМО ВМС ЗС України взяли участь представники керівництва Академії ВМС ім. Нахімова, духовенства.  Настоятель храму Святого праведного Федора Ушакова ієрей Ігор Тишкевич освятив приміщення НТЦМО ВМС ЗС України. 

Начальник прес-центру—прес-секретар 
Командування ВМС ЗС України 
капітан 1 рангу Олег Чубук
Переглянули: 944 раз(а), газета / Опублікована : 01 Квіт. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Є людиноподiбні мавпи i людиноподiбнi люди.

Андрій КРИЖАНІВСЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми