Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Черговий «Московський квартал» планують побудувати в престижному місці на березі Стрілецької бухти в Севастополі. Про це повідомив радник голови Севастопольської міської державної адміністрації Віктор Драченко 28 вересня під час засідання «круглого столу» на тему: «Мова як засіб комунікації і спілкування людей: шляхи розвитку та зближення. Суть мовної політики України».
Як відомо, під компактну забудову для військовослужбовців та пенсіонерів Чорноморського флоту Російської Федерації в українському місті також віддано мікрорайон бухти Козачої, теж на березі моря. Вже побудовано до сотні московських будинків для військовослужбовців ЧФ РФ у мікрорайонах проспектів генерала Острякова та Октябрської революції, престижних районах центру міста.
Міноборони РФ має намір побудувати 5- і 16-поверхові будинки, школу й дитсадок, спорткомплекс з басейном, паркову зону, супермаркет, паркінги, яхт-клуб, церкву і пожежне депо.
17 серпня 2012 р. управління капітального будівництва Севастопольської міськдержадміністрації за результатами тендеру уклало угоду на будівництво дитсадка в бухті Козачій вартістю 25 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». 
Директор інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express» Сергій Згурець, аналізуючи умови оренди Росією української території, каже, що 11 кілометрів берегової лінії, де базуються російські кораблі, у випадку ефективного користування причалами цивільними комерційними структурами приносили б Україні до 150 мільйонів доларів. Загальний обсяг площ, які Росія начебто орендує в Україні, становить 18 тисяч гектарів, з них 3,3 тисячі – це безпосередньо об’єкти, які знаходяться в Севастополі. На сьогодні середньозважена ставка одного гектара землі в Севастополі вимірюється в межах 1,57 мільйона гривень. У скарбницю ж нашої держави нараховуються просто мізерні суми.
Тобто фактично Україна давно годує чужу армію дружніх сусідів даруванням або виділенням за зниженими цінами фінансових, земельних та інших ресурсів, наприклад, інформаційних.
Десятки мільйонів гривень виділено урядом України (з ініціативи місцевих чиновників) на відзначення 100-річного ювілею селища Кача, де розташовано гарнізон Чорноморського флоту РФ. Днями голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба повідомив, що на одному із будинків гарнізону, де начебто колись жив син Сталіна і який не належить до комунальної власності, було відремонтовано дах. За словами В. Яцуби, при поїздці на орендовану ЧФ Росії територію його обшукали вартові, «враховуючи добрі відносини і «повагу» до губернатора командира частини, який стежить, щоб у моєму багажнику не було нічого протизаконного, що може зашкодити військовій частині»...
Нагадаємо, у квітні 2010 року Президенти Росії та України підписали угоду, що передбачає продовження перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на українській території до 2042 року…

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

*     *     *
P. S. Верховна Рада дозволила іноземцям купувати землю в Україні. За законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття права власності на землю» у другому читанні проголосували у вівторок 234 народних депутати.
Цим законом парламент дозволив іноземним громадянам та підприємствам з іноземним капіталом купувати землю несільськогосподарського призначення. Зміни були внесені до статті 82 Земельного кодексу. Відтепер іноземці можуть купувати землю у межах населених пунктів у разі придбання об’єктів нерухомого майна та для спорудження господарських об’єктів. Також вони можуть придбати землю за межами населених пунктів, якщо купують об’єкти нерухомого майна.
Gazeta.ua
Переглянули: 846 раз(а), газета / Опублікована : 26 Бер. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Далеко піде, якщо й надалі буде не ходити, а плазувати.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми