Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Глава Севастополя Яцуба закликав міську ТРК показувати Донецьк і Дніпропетровськ більше, ніж «западенські програми»
 27-11-2012  

Це приватна думка телеглядача, а не глави Севастопольської міськдержадміністрації, вневнений гендиректор міської державної телерадіокомпанії

Глава Севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба 26 листопада на апаратній нараді в СМДА закликав генерального директора Севастопольської регіональної державної ТРК Сергія Норманського збільшити кількість телепрограм про Донецьк і Дніпропетровськ на місцевому державному телеканалі. Про це повідомляє севастопольський новинний портал Forpost.

«Треба відчувати це питання. А то ти крутиш всі ці «западенські» програми. Де ти їх береш?», - цитує Forpost Яцубу.

Сергій Норманський пояснив йому, що існує програма спільних проектів СРДТРК, згідно з якою всі 27 регіонів України обмінюються телепродуктом. У відповідь Володимир Яцуба порадив брати програми з Донецька і Дніпропетровська, додавши, що регулярно дивиться місцевий канал, однак поки не бачив жодної програми про східні регіони України, зате бачив сюжети про Івано-Франківську та Львівську області.

Сергій Норманський у коментарі «Телекритиці» підтвердив, що такий закид на адресу телекомпанії дійсно був, але, на його думку, це був приватний погляд телеглядача. «З мухи зробили слона», - каже він.

Гендиректор зазначив, що СРДТРК наразі мовить 24 години на добу. Власного мовлення на каналі 15 годин, решта дев'ять - це фільмопоказ, серіали, мультфільми, реклама і програми спільного виробництва. «Є приблизно 10-12 програм, які виробляють різні обласні ДТРК і які йдуть в ефірі всіх ОДТРК. У тому числі і ми робимо таку програму, яка присвячена науці. В ній  йдуть сюжети від різних компаній. Зокрема, в останній програмі був сюжет і з Одеси, і про наш День науки. Ми так само посилаємо свої сюжети іншим ОДТРК, приміром, в Донецьк, де виходить програма "Повір у себе", присвячена малозахищеним громадянам та інвалідам. Загалом ми транслюємо "Азбуку здоров'я" з Дніпропетровська, "Енергоманію" з Одеси, "Про закон" з Харкова, "Україна - морська держава" (Севастополь і Миколаїв), "Шлях до успіху" зі Львова, "Економічне коло" з Києва та інші. Щодо кількості - це 26 хвилин в день і повтор, практично година. Ось, приміром, цього тижня ми покажемо програми "Я знаю як" (Черкаси), "Легенди Запоріжжя", у четвер у нас - Чернігів, а у п'ятницю - "Храми Поділля"», - розповів Сергій Норманський.

Як повідомив у коментарі «Телекритиці» голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович, проект програм спільного виробництва існує давно. «Державні телерадіокомпанії, які не мають стовідсоткового власного виробництва, ставлять в ефір програми спільного виробництва. Але є й такі, у яких весь ефір - це програми власного виробництва. Це, зокрема, Луганська, Кіровоградська та Дніпропетровська телерадіокомпанії», - сказав Олександр Курдінович.

«Телекритика»

Переглянули: 1914 раз(а), газета / Опублікована : 27 Лист. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Люди — розумні: допетрали, що без грошей жити не можна, а без честі й совісті ще й як!..

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми