Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Глава Севастополя Яцуба закликав міську ТРК показувати Донецьк і Дніпропетровськ більше, ніж «западенські програми»
 27-11-2012  

Це приватна думка телеглядача, а не глави Севастопольської міськдержадміністрації, вневнений гендиректор міської державної телерадіокомпанії

Глава Севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба 26 листопада на апаратній нараді в СМДА закликав генерального директора Севастопольської регіональної державної ТРК Сергія Норманського збільшити кількість телепрограм про Донецьк і Дніпропетровськ на місцевому державному телеканалі. Про це повідомляє севастопольський новинний портал Forpost.

«Треба відчувати це питання. А то ти крутиш всі ці «западенські» програми. Де ти їх береш?», - цитує Forpost Яцубу.

Сергій Норманський пояснив йому, що існує програма спільних проектів СРДТРК, згідно з якою всі 27 регіонів України обмінюються телепродуктом. У відповідь Володимир Яцуба порадив брати програми з Донецька і Дніпропетровська, додавши, що регулярно дивиться місцевий канал, однак поки не бачив жодної програми про східні регіони України, зате бачив сюжети про Івано-Франківську та Львівську області.

Сергій Норманський у коментарі «Телекритиці» підтвердив, що такий закид на адресу телекомпанії дійсно був, але, на його думку, це був приватний погляд телеглядача. «З мухи зробили слона», - каже він.

Гендиректор зазначив, що СРДТРК наразі мовить 24 години на добу. Власного мовлення на каналі 15 годин, решта дев'ять - це фільмопоказ, серіали, мультфільми, реклама і програми спільного виробництва. «Є приблизно 10-12 програм, які виробляють різні обласні ДТРК і які йдуть в ефірі всіх ОДТРК. У тому числі і ми робимо таку програму, яка присвячена науці. В ній  йдуть сюжети від різних компаній. Зокрема, в останній програмі був сюжет і з Одеси, і про наш День науки. Ми так само посилаємо свої сюжети іншим ОДТРК, приміром, в Донецьк, де виходить програма "Повір у себе", присвячена малозахищеним громадянам та інвалідам. Загалом ми транслюємо "Азбуку здоров'я" з Дніпропетровська, "Енергоманію" з Одеси, "Про закон" з Харкова, "Україна - морська держава" (Севастополь і Миколаїв), "Шлях до успіху" зі Львова, "Економічне коло" з Києва та інші. Щодо кількості - це 26 хвилин в день і повтор, практично година. Ось, приміром, цього тижня ми покажемо програми "Я знаю як" (Черкаси), "Легенди Запоріжжя", у четвер у нас - Чернігів, а у п'ятницю - "Храми Поділля"», - розповів Сергій Норманський.

Як повідомив у коментарі «Телекритиці» голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович, проект програм спільного виробництва існує давно. «Державні телерадіокомпанії, які не мають стовідсоткового власного виробництва, ставлять в ефір програми спільного виробництва. Але є й такі, у яких весь ефір - це програми власного виробництва. Це, зокрема, Луганська, Кіровоградська та Дніпропетровська телерадіокомпанії», - сказав Олександр Курдінович.

«Телекритика»

Переглянули: 1652 раз(а), газета / Опублікована : 27 Лист. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Краще один раз почути на базарі, ніж десять разів дивитися по ТБ.

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми