Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн: «Ми повинні синхронізувати розвиток системи базування і інфраструктури флоту у Севастополі з соціально-економічним розвитком міста»

Питання напрацювання єдиних поглядів на розвиток системи базування, інфраструктури Військово-Морських Сил Збройних Сил України в межах адміністративної території міста Севастополя, їх синхронізації з соціально-економічним розвитком регіону  розглянуто під час розширеної службової наради, яка відбулася 9 жовтня в Академії ВМС імені П.С.Нахімова під головуванням командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Юрія Ільїна.
У нараді взяли участь і виступили голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, голова Севастопольської міської Ради Юрій Дойников, депутати Верховної Ради України Павло Лебедєв і Вадим Колесниченко, представники командування флоту, виконавчої і представницької гілок влади міста, установ і організацій.
- Проведення службової наради саме у такому форматі пов'язане з необхідністю синхронізувати дії військових і цивільних структур, гармонійно вписати розвиток Військово-Морських Сил в концептуальні документи соціально-економічного розвитку міста-героя Севастополя, - зазначив командувач українських ВМС віце-адмірал Юрій Ільїн, відкриваючи колективну розмову. - Наша принципова позиція полягає в тому, що розвиток флоту стосується кожного севастопольця, оскільки Севастополь будувався і завжди розвивався, в першу чергу, як головна база флоту, а  Військово-Морські Сили відіграють важливу роль в житті регіону, забезпеченні безпеки нашої країни з морського напрямку, - додав керівник виду Збройних Сил України.
В ході наради також значну увагу приділено вирішенню питання забезпечення житлом військовослужбовців і членів їхніх сімей, обговорено можливості співробітництва в соціальній сфері.
-Як відомо, Президент України доручив підготувати серйозний план соціально-економічного розвитку Севастополя. Ми зараз над ним працюємо, і, звичайно, у взаємодії з ВМС ЗС України, -зазначив в інтерв'ю журналістам глава Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба.
Глава міста детально зупинився на існуючих найбільш перспективних напрямках вирішення проблеми забезпечення житлом військовослужбовців і членів їхніх сімей. За його словами, під час наради по цьому питанню досягнуто взаєморозуміння, напрацьовані єдині погляди.
- В даному напрямку ми будемо працювати також разом з Урядом, з Верховною Радою України, для того, щоб раз і на завжди розв'язати проблему забезпечення житлом військовослужбовців, - зазначив Володимир Яцуба.
Своєю чергою, голова Севастопольської міської Ради Юрій Дойников назвав сьогоднішню нараду дуже важливою. 
- Тому що флот і місто живуть і розвиваються разом, у нас є ціла низка питань, які ми можемо вирішити тільки спільно. Це, насамперед, питання шефства над українським флотом, питання, пов'язані з соціально-економічним розвитком міста. І, звичайно, питання будівництва житла для військовослужбовців, - наголосив глава представницького органу влади.
Крім того, як вважає голова Севастопольської міської Ради, потрібно покращувати шефську роботу.
- Буде розглядатися питання відносно того, щоб місто здійснювало шефство над ротою почесної варти і Центром військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України, які беруть найактивнішу участь в загальноміських заходах, - зазначив Юрій Дойников.
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Іл'їн на завершення наради з задоволенням відзначив, що під час колективної розмови досягнуто повного взаєморозуміння, подякував усіх за активну участь в обговорені піднятих питань і внесення конкретних пропозицій.
Під час наради також вирішено, що наступна подібна зустріч  буде присвячена питанню перспектив розвитку шефської допомоги національному флоту.


Прес-центр Командування ВМС ЗС України.

Переглянули: 1057 раз(а), газета / Опублікована : 10 Жов. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Парадокс: локшина на вухах, а ми лижемо п’яти.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми