Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Понад 40 військовослужбовців українських ВМС протидіяли розповсюдженню лісової пожежі неподалік Мекензієвих гір

7 жовтня, близько 40 військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бази озброєння, Навчального центру ВМС та інших структур, увечері долучилися до локалізації пожежі, що виникла  в гірсько-лісистій місцевості неподалік Мекензієвих гір.
На відповідне звернення представників керівництва МНС України, рішення про виділення особового складу для надання допомоги в локалізації загорянь прийнято командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адміралом Юрієм Ільїним.
У ВМС України про необхідність готуватися до відбуття в район пожежі з метою надання допомоги в гасінні надійшов сигнал о 14.22 неділі, а вже о 15.30 колона у складі декількох пожежних автомобілів та вантажівки з особовим складом залишила розташування військових частин і вирушила визначеним маршрутом.
Надвечір, здійснивши майже 25-кілометровий марш, українські військові моряки під керівництвом інспектора служби пожежної безпеки ВМС майора Артема Вороніна приступили до виконання робіт з недопущення розповсюдження вогню. На місці пожежі також працювали близько 70 осіб та 15 одиниць техніки з МНС, лісомисливського господарства. Масштаб пожежі був розповсюджений більш ніж на 10 гектарів трави та біля 3 гектарів лісу.
Завдання ускладнювалися тим, що роботи довелося вести на схилах, в труднодоступній місцевості в умовах поривів вітру та в темряві, де горіла також лісова підстилка.
Незважаючи на це, військові моряки України разом з МНС Севастополя та іншими структурами близько 19.00  07 жовтня локалізували пожежу.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Переглянули: 867 раз(а), газета / Опублікована : 10 Жов. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Краще один раз почути на базарі, ніж десять разів дивитися по ТБ.

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми