Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Понад 40 військовослужбовців українських ВМС протидіяли розповсюдженню лісової пожежі неподалік Мекензієвих гір

7 жовтня, близько 40 військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бази озброєння, Навчального центру ВМС та інших структур, увечері долучилися до локалізації пожежі, що виникла  в гірсько-лісистій місцевості неподалік Мекензієвих гір.
На відповідне звернення представників керівництва МНС України, рішення про виділення особового складу для надання допомоги в локалізації загорянь прийнято командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адміралом Юрієм Ільїним.
У ВМС України про необхідність готуватися до відбуття в район пожежі з метою надання допомоги в гасінні надійшов сигнал о 14.22 неділі, а вже о 15.30 колона у складі декількох пожежних автомобілів та вантажівки з особовим складом залишила розташування військових частин і вирушила визначеним маршрутом.
Надвечір, здійснивши майже 25-кілометровий марш, українські військові моряки під керівництвом інспектора служби пожежної безпеки ВМС майора Артема Вороніна приступили до виконання робіт з недопущення розповсюдження вогню. На місці пожежі також працювали близько 70 осіб та 15 одиниць техніки з МНС, лісомисливського господарства. Масштаб пожежі був розповсюджений більш ніж на 10 гектарів трави та біля 3 гектарів лісу.
Завдання ускладнювалися тим, що роботи довелося вести на схилах, в труднодоступній місцевості в умовах поривів вітру та в темряві, де горіла також лісова підстилка.
Незважаючи на це, військові моряки України разом з МНС Севастополя та іншими структурами близько 19.00  07 жовтня локалізували пожежу.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Переглянули: 1001 раз(а), газета / Опублікована : 10 Жов. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Люди бувають вдячні особливо тоді, коли їх критикують, не називаючи прізвищ.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми