Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

до Севастопольського загону Морської охорони Держприкордонслужби України прибуло чергове «поповнення» - два сучасних катери UMS-1000 (BG-16 та BG-17), побудовані на вітчизняному підприємстві - Ленінська кузня (м. Київ).

Минулого року загін уже отримав два катери цього типу, які виконують завдання прикордонної служби в виключно морській (економічній) зоні.

Нова партія катерів відрізняється від попередньої більш сучасним устаткуванням  та покращеним інтер'єром. Катер має два водометних двигуни, що дозволяє розвивати швидкість до 40 вузлів на годину. Наразі завершується будівництво ще двох катерів даного типу. Катери цього типу приходять на заміну старим «Калканам» та «Калкан-П» українського виробництва.

Згідно з Державною цільовою правоохоронною програмою «Облаштування і реконструкція державного кордону» до 2020 року, планується побудувати 6 кораблів типу «Корал», 8 катерів типу «Орлан», 25 малих катерів сучасних проектів, а також з 2015 року розпочати будівництво багатофункціонального корабля з гелікоптером на борту. До кінця 2020 року Морська охорона планує оновити корабельно-катерний склад на 75%.

Крім того, на наступному тижні Феодосійською суднобудівельною компанією «Море» планується спуск  на воду головного  (першого з серії) катера Морської охорони «Орлан» та закладено перший корабель типу «Корал».

«Орлан» замінить прикордонні  застарілі катери типу «Гриф», а «Корал» кораблі типу «Тарантул», побудовані в 80-ті роки минулого століття.
Джерело

Переглянули: 999 раз(а), газета / Опублікована : 10 Жов. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Коли людина бореться за щастя, істина її мало цікавить.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми