Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Українські військові моряки одні із кращих серед військовослужбовців військової служби за контрактом країн СНД

Нещодавно до України повернулися військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які брали участь у  Конкурсі військово-професійної майстерності збройних сил держав-учасниць СНД "Воин Содружества" у складі команди від Збройних Сил України.
Цього року до складу команди Збройних Сил від Військово-Морських Сил Збройних Сил України увійшли старший матрос військової служби за контрактом Віталій Бакун та старший матрос військової служби за контрактом Ніна Гурєєва. Усі учасники команди є переможцями відбірного етапу, який проходив раніше на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Заходи в рамках міжнародного конкурсу військово-професійної майстерності військовослужбовців "Воин Содружества" традиційно відбувся у підмосковному навчальному центрі "Алабіно", військових частинах Західного військового округу та центральних військових установах культури Збройних Сил Російської Федерації.
Протягом тижня змагань військовослужбовці з семи команд СНД випробовували свої сили у різних змаганнях та конкурсах. Зокрема визначали кращих у таких номінаціях: військово-спортивний конкурс "Атлет" (виконання фізичних вправ чоловіками на силу і силову витривалість, військово-прикладні навички; жінками - на швидкість і спритність, силу і силову витривалість); "Профессионал" ("Штурмова смуга", снайперська стрільба, військово-медична підготовка та кидання гранат); "Эрудит" (знання військової історії); конкурс літературно-художнього та музично-танцювального напрямків "Кавалер" і "Сударыня" (для чоловіків та жінок відповідно).
За підсумками конкурсу загальний склад команди Збройних Сил України зайняв  3 призове місце, а в особистій першості, в якій змагалися 28 учасників, українські моряки здобули одні з кращих місць, так старший матрос військової служби за контрактом Ніна Гурєєва посіла 3 місце, а старший матрос військової служби за контрактом Віталій Бакун 7 місце.
Українські військовослужбовці беруть участь у конкурсі вже четвертий рік поспіль.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України

Переглянули: 1510 раз(а), газета / Опублікована : 27 Вер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Новим Марксом стане той, хто створить теорію кланової боротьби.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми