Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

У Севастополі при Академії ВМС імені Нахімова за ініціативи командування флоту започатковано «Школу юнг»

Урочисте відкриття першого набору до гуртка військово-патріотичного спрямування «Школа юнг», вихованцями якого стали 36 дітей військовослужбовців Севастопольського гарнізону і вихованців міських дитячих будинків №1 і №2, відбулося 5 вересня в клубі Академії військово-морських сил імені П.С.Нахімова. «Школу юнг» започатковано за ініціативи командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Юрія Іл'їна.
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн, вітаючи юнг, батьків і вихователів майбутніх захисників Вітчизни назвав символічним те, що команда перспективних юнаків і дівчат розпочинає вивчення основ морської справи у рік 20-річчя відродження вітчизняного флоту і 75-річного ювілею провідного навчального закладу.
- У «Школі юнг» ви дізнаєтеся і побачите, як створювалися Військово-Морські Сили України, чим сьогодні живуть наші кораблі, частини і навчальні заклади, які ми маємо перспективи. Тому, готуючи програму вашого навчання, більшість часу ми відвели саме практичним вправам, відвідуванню  кораблів і частин, - зазначив керівник виду Збройних Сил.
За словами командувача флоту, командири і головні старшини з'єднань і кораблів отримали розпорядження щодо всебічного сприяння «Школі юнг»,  якісного проведення занять.
- Виключно важливим вважаю усвідомлення нашими юнгами флотських традицій, які закладалися ще у часи вітрильників, козацьких походів і Кримської війни, закріплені в боях Великої Вітчизняної війни та у роки післявоєнного розвитку флоту, стали основою виховання сучасних військових моряків, - наголосив командувач вітчизняного флоту.
Віце-адмірал Юрій Ільїн висловив переконання, що юнаки та дівчата, які з шкільних років щиро полюблять море і поважатимуть флотську службу, у подальшому зможуть успішно себе реалізувати.
- Але я вірю, що після завершення навчання кращі з вас зроблять вірний вибір і стануть достойними продовжувачами справи служіння Вітчизні на морі, наслідуючи приклад наших славних ветеранів, - зазначив командувач флоту.
Зі словами привітання до вихованців «Школи юнг» також звернулися тимчасово виконуючий обов'язки начальника Академії військово-морських сил імені П.С.Нахімова капітан 1 рангу Петро Гончаренко, ветеран флоту капітан 1 рангу запасу Анатолій Данілов, головний старшина Командування ВМС ЗС України старший мічман Сергій Рябцев.
Керівник «Школи юнг» капітан 2 рангу Аркадій Степаненко у своєму звернені до присутніх повідомив, що головним завданням програми підготовки гуртка «Школа юнг» на 2012-2013 навчальний рік є засвоєння юнгами знань основних віх історії Українського військового флоту, призначення та класифікації озброєння та технічних засобів ВМС, основ корабельної організації, корабельних правил, основ будови надводного корабля, корабельної шлюпки, тощо. За підсумками навчання юнги повинні, зокрема, вміти в'язати морські вузли, готувати шлюпку до виходу в море, виконувати обов'язки весляра під веслами та вітрилом, передавати (приймати) сигнали прапоровим семафором та інше.
Заняття планується проводити щосереди  по 2 навчальні години в післяобідній час.
Під час урочистостей, в яких також взяли участь курсанти Академії ВМС імені П.С.Нахімова, вихованці Військово-морського ліцею, командири кораблів і головні старшини  з'єднань, кожен юнга отримав відповідне посвідчення і подарунок.
На завершення урочистого відкриття першого набору «Школи юнг» відбулося колективне фотографування на пам'ять. 

Начальник прес-центру-прес-секретар
Командування ВМС ЗС України
капітан 1 рангу Олег Чубук.

Переглянули: 1095 раз(а), газета / Опублікована : 06 Вер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Війна – дискусія зі зброєю в руках.

Юрій РИБНИКОВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми