Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

На плацу Академії Військово-морських сил імені П.С.Нахімова сьогодні, 1 вересня, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань. В заходах взяли участь курсанти унікального в Україні вищого військового навчального закладу, курсанти військово-морського коледжу старшинського складу, вихованці військово-морського ліцею, студенти Академії, які під час навчання також пройдуть військову підготовку за програмою офіцерів запасу, керівний склад і викладачі Академії, представники командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, ветерани флоту, представники духовенства і громадськості. Перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Єлісєєв під час мітингу особливі слова привітання адресував першокурсникам.

- Ви щойно влилися у велику флотську родину зі своїми традиціями і особливим ставленням до моря і служби. Націлюю вас з перших днів на якісне оволодіння своєю спеціальністю, постійне самовдосконалення і головне - усвідомлення відповідальності за кожен день навчання, який повинен закладати в вас базу знань для подальшої кар'єри.

Курсантам випускних курсів Академії і коледжу віце-адмірал побажав в ході навчального року перевірити і закріпити отримані знання на практиці, достойно завершити навчання і підготуватися до служби на посадах офіцерів і молодших командирів.

- Пам'ятайте, дуже скоро держава і народ довірять вам найголовніше - захист свободи і мирного життя громадян. Ми чекаємо вас на кораблях і в частинах флоту, і розраховуємо, що ви станете новими лідерами у військових колективах, яких відрізняють інтелект, відповідальність, професіоналізм і вміння приймати вірні рішення, - зазначив перший заступник командувача національних ВМС.

Особливістю 2012 року є початок навчання в провідному військово-морському навчальному закладі України перших курсантів - громадян Республіки Екваторіальна Гвінея.

- Я щиро вітаю вас, і як кажуть в Україні - «ласкаво просимо!». Сподіваюсь, що стіни Академії стануть рідними і для вас. Переконаний, що керівний склад, викладачі, офіцери та курсанти Академії зроблять для цього все можливе, виявляючи гостинність та готовність допомогти в будь-якій ситуації, - зазначив віце-адмірал Сергій Єлісєєв.

З привітальними словами до курсантів звернулися також тимчасово виконуючий обов'язки начальника Академії ВМС ім. П.С. Нахімова капітан 1 рангу Петро Гончаренко, перший секретар посольства Республіки Екваторіальна Гвінея в Російській Федерації Ондо Матого Габріель Хуан, настоятель храму імені праведного воїна Федора Ушакова отець Ігор. 

Капітан 1 рангу Петро Гончаренко в інтерв'ю журналістам розповів, що в цьому році на перший курс Академії набрано 60 чоловік, а у Військово-морський коледж старшинського складу - 48 курсантів. Цього року конкурс при вступі в Академію був 3 чоловіка на одне місце. Відповідаючи на запитання журналістів щодо навчання в Академії військовослужбовців з інших країн,  капітан 1 рангу, зокрема, зазначив:

- Для Академії ВМС навчання студентів і курсантів з інших країн - це престиж. У нас навчаються 2 військовослужбовця з Китайської Народної Республіки, і цього року до нас прибудуть на навчання ще 2 китайські військовослужбовці. Також цього року розпочинають навчання 50 військовослужбовців з Республіки Екваторіальна Гвінея. 30 з них закінчать курс навчання в Академії ВМС ім.П.С.Нахімова, отримають освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», і 20 військовослужбовців вчитимуться у Військово-морському коледжі старшинського складу, за підсумками навчання отримають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст».

Варто також зазначити, що серед 60 курсантів-першокурсників Академії - 16 випускників військово-морського ліцею.

Також 1 вересня урочисто відкрито після капітального ремонту планетарій Академії ВМС  імені П.С.Нахімова.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.

Переглянули: 1501 раз(а), газета / Опублікована : 04 Вер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Як добре жити в країні, де життя не є річчю першої необхідності!

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми