Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

У національних ВМС проходять урочисті заходи до Дня Державного Прапору України і Дня незалежності України

Урочисті заходи до Дня Державного Прапору України відбулися сьогодні, 23 серпня, у Військово-Морських Силах Збройних Сил України. О 9-й  ранку під час урочистого шикування офіцерів управлінь, відділів та служб Командування ВМС ЗС України здійснено ритуал урочистого підняття Державного прапору України та Прапору ВМС ЗС України. Начальник штабу-перший заступник командувача ВМС капітан 1 рангу Дмитро Шакуро у своєму виступі зазначив, що Державний прапор України знаний у всіх країнах, і особливо приємно, що військові моряки незалежної України мають до цього безпосереднє відношення:

- Наші кораблі з честю несуть державний та військово-морський прапори нашої країни просторами світового океану, вже багато років поспіль національний флот є активним і повноправним партнером в багатьох заходах  військово-морського та військового співробітництв, гідно представляючи нашу державу і її прапор у різних регіонах світу, - сказав капітан 1 рангу Дмитро Шакуро.

Під час церемонії було зачитано святковий наказ про заохочення кращих військовослужбовців. Низці військовослужбовців начальник штабу- перший заступник командувача ВМС капітан 1 рангу Дмитро Шакуро вручив почесну грамоту Кабінету Міністрів України, подяку Міністра оборони України, відзнаки начальника Генерального штабу-Головнокомандувача Збройних Сил України та пам'ятний нагрудний «20 років Військово-Морським Силам Збройних Сил України». Крім того, було зачитано витяг з наказу начальника Генерального штабу-Головнокомандувача Збройних Сил України про присвоєння чергового військового звання «капітан 1 рангу» достроково начальнику Центру пошукових і аварійно-рятувальних робіт ВМС ЗС України капітану 2 рангу Ігорю Двухшорстнову. 
       
Шикування особового складу з нагоди урочистого підняття Державного Прапору України відбулися також за місцями дислокації, на кораблях і у берегових частинах флоту. В частинах і на кораблях гарнізонів флоту також пройшли година історії «День Державного прапора України», тематичні «круглі столи» та інші святкові заходи.

Цього ж дня командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн,  члени військової ради флоту, оркестр Академії ВМС імені П.С. Нахімова та підрозділ почесної варти взяли участь в урочистому мітингу та церемонії підняття Державного Прапору України біля будинку міської державної адміністрації спільно з керівництвом міста Севастополя.

24 серпня на кораблях флоту з нагоди Дня незалежності України відбудеться підйом  Державного Прапору України, прапору  ВМС та прапорів розцвічування. Особовий склад ВМС візьме участь у спільних з органами державної влади, громадськими організаціями заходах на честь 21-ї річниці Незалежності України,  урочистих покладаннях квітів до пам'ятних знаків і пам'ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за свободу та незалежність України.

У гарнізонах флоту заплановано також провести виступи військових оркестрів у громадських місцях масового відпочинку. У святкові дні особовий склад кораблів та частин відвідає музеї та тематичні виставки, присвячені Дню незалежності України. Зокрема, на площі Нахімова у Севастополі увечері 24 серпня військовий оркестр та творчі колективи Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України візьмуть участь у святковому гала-концерті з нагоди 21-ї річниці незалежності України.

У період з 23 по 26 серпня відбудуться також культпоходи особового складу до історичних та пам'ятних місць, відвідування концертів та інших мистецьких заходів. У ці заплановано також провести «День відкритих дверей» з запрошенням представників органів державної влади, місцевого самоврядування, засобів масової інформації, громадськості, батьків військовослужбовців і молоді, з відвідуванням музеїв (кімнат) бойової слави, показом навчально-матеріальної бази, багато інших святкових заходів.

22 серпня командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн,  члени військової ради, особовий склад, військовий оркестр та підрозділ почесної варти флоту взяли участь в загальноміському урочистому зібранні до Дня незалежності України, що відбулося в міському будинку культури Севастополя.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.

Переглянули: 1107 раз(а), газета / Опублікована : 23 Сер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Питаєте, що буде після люстрації? Те ж, що і завжди, — реабілітація.

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми