Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Сьогодні, 10 серпня, великий десантний корабель Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Костянтин Ольшанський" у Миколаєві став в ремонт в ПАО "Чорноморський суднобудівний завод". Згідно укладеному двосторонньому договору, підприємство здійснить доковий ремонт корабля, а також ремонт електромеханічного обладнання, озброєння та спецтехніки.
ВДК "Костянтин Ольшанський" за останні кілька місяців вже третій корабель вітчизняного флоту, на якому ПАО "Чорноморський суднобудівний завод" здійснить комплексний ремонт.
- В командуванні з'єднання і екіпажі "Костянтина Ольшанського" переконані, що колектив підприємства успішно проведе ремонтні роботи, відновить технічну готовність корабля до необхідного рівня, що дасть йому змогу продовжити виконання завдань у складі бойового ядра українських ВМС, - зазначив командир бригади надводних кораблів капітан 2-го рангу Віталій Звягінцев.
Своєю чергою, начальник управління спецсудоремонту ПАО "Чорноморський суднобудівний завод" Геннадій Чуб відзначив, що згідно з укладеним з ВМС ЗС України договором, ремонт "Костянтина Ольшанського"  має бути здійснений до кінця листопада 2012 року.
- Спеціалісти Чорноморського суднобудівного заводу вже проводять ремонт кораблів «Переяслав» і «Придніпров'я» українських ВМС. Потужності заводу, належний рівень фінансування, повне взаєморозуміння з українськими військовими моряками дають усі підстави сподіватися, що усі роботи будуть виконані своєчасно і якісно, - сказав представник керівництва ПАО "Чорноморський суднобудівний завод".
Геннадій Чуб  висловив сподівання, що ремонт цих трьох кораблів стане лише початком тривалої співпраці підприємства з національним військовим флотом.
Як повідомлялося, загалом до кінця поточного року заплановано провести комплексний ремонт на судноремонтних підприємствах України 11 кораблів зі складу бойового ядра флоту. Крім того, тривають роботи з відновлення технічної готовності чотирьох суден забезпечення.
Кардинальне покращення ситуації із судноремонтом бойового ядра ВМС ЗС України було б неможливим без суттєвого збільшення обсягів фінансування заходів з відновлення технічної готовності кораблів і суден. За бюджетною програмою «Відновлення боєздатності, утримання, експлуатація та ремонт озброєння й військової техніки», у 2012 році до Військово-Морських Сил надійшло 172 мільйони гривень. Минулого року на дані цілі було виділено 36 мільйонів гривень.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.

Переглянули: 1097 раз(а), газета / Опублікована : 10 Сер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Помиляється той, хто вказує на помилку ватажка.

Микола Полотай.

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми