Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Сьогодні, 10 серпня, великий десантний корабель Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Костянтин Ольшанський" у Миколаєві став в ремонт в ПАО "Чорноморський суднобудівний завод". Згідно укладеному двосторонньому договору, підприємство здійснить доковий ремонт корабля, а також ремонт електромеханічного обладнання, озброєння та спецтехніки.
ВДК "Костянтин Ольшанський" за останні кілька місяців вже третій корабель вітчизняного флоту, на якому ПАО "Чорноморський суднобудівний завод" здійснить комплексний ремонт.
- В командуванні з'єднання і екіпажі "Костянтина Ольшанського" переконані, що колектив підприємства успішно проведе ремонтні роботи, відновить технічну готовність корабля до необхідного рівня, що дасть йому змогу продовжити виконання завдань у складі бойового ядра українських ВМС, - зазначив командир бригади надводних кораблів капітан 2-го рангу Віталій Звягінцев.
Своєю чергою, начальник управління спецсудоремонту ПАО "Чорноморський суднобудівний завод" Геннадій Чуб відзначив, що згідно з укладеним з ВМС ЗС України договором, ремонт "Костянтина Ольшанського"  має бути здійснений до кінця листопада 2012 року.
- Спеціалісти Чорноморського суднобудівного заводу вже проводять ремонт кораблів «Переяслав» і «Придніпров'я» українських ВМС. Потужності заводу, належний рівень фінансування, повне взаєморозуміння з українськими військовими моряками дають усі підстави сподіватися, що усі роботи будуть виконані своєчасно і якісно, - сказав представник керівництва ПАО "Чорноморський суднобудівний завод".
Геннадій Чуб  висловив сподівання, що ремонт цих трьох кораблів стане лише початком тривалої співпраці підприємства з національним військовим флотом.
Як повідомлялося, загалом до кінця поточного року заплановано провести комплексний ремонт на судноремонтних підприємствах України 11 кораблів зі складу бойового ядра флоту. Крім того, тривають роботи з відновлення технічної готовності чотирьох суден забезпечення.
Кардинальне покращення ситуації із судноремонтом бойового ядра ВМС ЗС України було б неможливим без суттєвого збільшення обсягів фінансування заходів з відновлення технічної готовності кораблів і суден. За бюджетною програмою «Відновлення боєздатності, утримання, експлуатація та ремонт озброєння й військової техніки», у 2012 році до Військово-Морських Сил надійшло 172 мільйони гривень. Минулого року на дані цілі було виділено 36 мільйонів гривень.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.

Переглянули: 1003 раз(а), газета / Опублікована : 10 Сер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що інтернаціональними ідеалами раді би прикрити свої змагання до панування однієї нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими вселюдськими фразами покрити своє духовне відчуження від рідної нації.

Іван Франко

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми