Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Корабель управління «Славутич» у складі з'єднання BLACKSEAFOR вийшов в море для виконання завдань чергової активації

 Корабель управління Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Славутич», який з 6 по 24 серпня бере участь у черговій активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR, сьогодні, 10 серпня, у складі оперативного з'єднання кораблів залишив порт Гьольджук (Турецька Республіка), і вийшов в море з метою виконання завдань морської фази активації, що триватиме по 13 серпня.
 Вітчизняний корабель під командуванням капітана 2 рангу Григорія Брєєва спільно з кораблями флотів чорноморських країн провів навчання з проводки за тралами, візуального зв'язку та інші. Під час цієї фази заплановано також провести навчання з тактичного маневрування, поповнення запасів у морі, рятування людини, що опинилася за бортом, з пошуку та рятування, відбиття атаки малорозмірної надводної цілі, контролю руху торгівельних суден.
За планом активації, корабель управління «Славутич» у складі корабельного з'єднання також відвідає порти Трабзон (Турецька Республіка) та Новоросійськ (Російська Федерація).
Як повідомлялося, 6 серпня корабель управління «Славутич» прибув до порту Гьольджук (Турецька Республіка), де й розпочалася чергова активація.
9 серпня у м.Гьольджук (Турецька Республіка) відбулася церемонія передачі командування, що здійснюється за ротаційним принципом, від російської турецькій стороні. У церемонії взяв участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Іл'їн.  У церемонії також брали участь командувачі флотів країн - учасниць «Угоди про створення Чорноморської групи військово-морського співробітництва», представники штабу командування Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR, командири і особовий склад кораблів, залучених до активації.
Довідка. У квітні 2001 року у м.Стамбул (Турецька Республіка) перші заступники міністрів закордонних справ Причорноморських країн підписали «Угоду про створення Чорноморської групи військово-морського співробітництва» (BLACKSEAFOR - Сили Чорного моря). Головними напрямками BLACKSEAFOR є пошуково-рятувальні операції, контроль морського судноплавства, операції з надання гуманітарної допомоги, боротьба з мінною загрозою, операції щодо захисту навколишнього середовища, обмін візитами доброї волі.
27 вересня 2001 року у м.Гьольджук (Турецька Республіка) за участі командувачів ВМС країн Чорноморського регіону відбулася урочиста церемонія Першої активації BLACKSEAFOR.
Починаючи з 4-ї активації (2004 рік), розгортання з'єднання кораблів BLACKSEAFOR проводиться двічі на рік.

Начальник прес-центру-прес-секретар
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
капітан 1 рангу Олег Чубук

Переглянули: 954 раз(а), газета / Опублікована : 10 Сер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Як знайти крайнього, коли всі косять під центристів?

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми