Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

3 серпня в рамках ходових випробовувань підводний човен Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Запоріжжя" здійснив черговий вихід в море.
У морі екіпаж підводного човна разом з представниками промисловості перевірив роботу вузлів і механізмів з урахуванням висновків, зроблених під час пробного занурення, що відбулося 18 липня з виконанням вивіски та кренування, а також в ході інших виходів в море субмарини.
Вчора під час відпрацювання завдань вивіски та кренування підводний човен "Запоріжжя" вперше здійснив занурення на перископну глибину. Підводний човен занурився на глибину 14 метрів, після чого дав хід і сплив на поверхню на ходу.
За словами голови приймальної комісії, начальника штабу Центру морських операцій Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітана 1 рангу Романа Гладкого, екіпаж "Запоріжжя" під час виходу в море діяв впевнено і грамотно.
- Виконання вивіски та кренування із зануренням на перископну глибину є одним із найбільш складних етапів ходових випробувань, тому разом з представниками промисловості ми ретельно до нього готувалися. Ретельно перевірялися здійснені розрахунки, виконано комплекс заходів щодо забезпечення безпеки підводників, - зазначив капітан 1 рангу Роман Гладкий. - Екіпаж з честю впорався з цим відповідальним завданням, випробування на перископній глибині пройшло успішно, - наголосив офіцер.
Пошуково-рятувальне забезпечення ходових випробувань в морі здійснювали рятувальний буксир "Кременець" та санітарний катер "Сокаль" українських ВМС. Крім того, за спільної домовленості в базі в готовності перебували визначені сили та засоби Чорноморського флоту Російської Федерації.

Довідка. У період з 18 по 20 липня 2012 року тривав черговий етап ходових випробувань підводного човна "Запоріжжя", під час якого українськими підводниками успішно здійснене пробне занурення підводного човна. В ході пробного занурення було відпрацьовано вивіску та кренування підводного човна, фахівцями ремонтного підприємства на практиці перевірені теоретичні розрахунки.

Начальник прес-центру-прес-секретар
Командування  Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
капітан 1 рангу Олег Чубук.

Переглянули: 1066 раз(а), газета / Опублікована : 04 Сер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Сьогодні на кожну тисячу працюючих перепадає лише десяток тих, хто їсть.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми