Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

3 серпня близько 22.00 5-х активістів кампанії "Помста за розкол країни", яких сьогодні було брутально затримано працівниками міліції за роздачу листівок проти Партії регіонів та Вадима Колесніченко, випустили з райвідділку, де на кожного з них було складено протокол про адмінправопорушення. За наполяганням активістів правоохоронці видали їм копію протоколу, у той самий час міліціянти намагались вмовити затриманих розписатись в журналі про відсутність претензій до дій працівників міліції цього райвідділу. Зрозуміло, що молоді люди не стали цього робити.

Активістів викликали до суду, але судове засідання по обвинуваченню активістів кампанії "Помста за розкол країни" в незаконному поширенні передвиборної агітації ( ст. 212 пр. 13 ч. 2 КУпАП ), згідно запису в протоколі призначено на 3 серпня, на 10.00 в приміщенні Ленінського суду міста Севастополь, тобто на ранок сьогоднішнього дня. Нагадаємо, що активістів затримали  ввечері 3 серпня і в протоколах про адмінправопорушення зазначено час і дату затримання.

http://maidan.org.ua/2012/08/aktyvistiv-zatrymanyh-v-sevastopoli-za-poshyrennya-lystivok-vidpustyly-i-vyklykaly-do-sudu/

Переглянули: 1065 раз(а), газета / Опублікована : 04 Сер. 2012
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Депутати торгуються, процес іде.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми